Zarobte takmer 200 000 eur manažovaním luxusného paláca v Dubaji

Zarábať obrovské množstvo peňazí a zároveň si dopriať neskutočnú dávku luxusu je pre mnohých ľudí len zbožným želaním. To sa však môže jednoducho zmeniť na realitu, nakoľko takáto ponuka vysnívaného povolania je práve dostupná a čaká na svojho vyvoleného šťastlivca, aby sa jej zmocnil. Len prednedávnom totižto jedna z nesmierne bohatých dubajských rodín vyhlásila pátranie po niekom, kto by sa ujal manažovania ich luxusného rodinného sídla a to výmenou za nesmierne štedrú výplatnú pásku každý mesiac.

Ako bolo uverejnené firemnou kanceláriou Silver Swan Recruitment, vybraná profesia vyžaduje úspešného kandidáta na manažovanie tímu domáceho personálu (od komorníkov až po šoférov), človeka schopného vysporiadať sa so všetkými finančnými záležitosťami nehnuteľnosti a taktiež s manažovaním všetkých denných aktivít prebiehajúcich v domácnosti. Náplňou práce je taktiež koordinácia rodinného (pomerne rušného) harmonogramu, vykonávanie pravidelných obchôdzok, školenie personálu a riešenie akýchkoľvek prípadných konfliktov či problémov v domácnosti. Vybraný uchádzač, ktorý bude zvolený do pozície „vedúceho domu“, bude navyše rovnako zodpovedný aj za organizáciu rôznych kultúrnych udalostí a akcií spojených s nehnuteľnosťou.

Aj keď sa môže zdať, že náplň práce je nesmierne obsiahla a zahŕňa až príliš veľké množstvo povinností, je potrebné myslieť na to, že zároveň so sebou prináša aj mnoho výhod.

Súvisiace: Najlepšie zamestnanie sveta? Manažér kvality v spoločnosti Moet & Chandon degustuje 50 vín denne

Okrem pravidelnej mesačnej výplaty, ktorá bude v konečnom dôsledku predstavovať ročný zárobok v rozmedzí približne 117 000 až 175 000 eur, bude vybranej osobe poskytnuté aj ubytovanie v paláci zdarma a prístup k domácemu šéfkuchárovi a jeho kuchyni. Navyše bude nový vedúci pracovník nehnuteľnosti disponovať dostatkom voľného času, ktorý môže využiť napríklad aj na preskúmavanie zaujímavej lokality, v ktorej je nehnuteľnosť situovaná – pričom práve s ňou sa spája aj ďalšia požiadavka na kandidáta, ktorou je schopnosť „prijať novú kultúru“.

Ak vás teda dané povinnosti neodradili a výkon tejto profesie vám znie ako úloha, na ktorú by ste si bez problémov trúfli, neváhajte a zaregistrujte sa na webovej stránke Silver Swan Recruitment, prostredníctvom ktorej odošlete rodine svoju žiadosť a životopis.

Zdroj: Departures

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.