Zabudnite na súkromný ostrov. Túto zimu môžete mať pre seba celé súostrovie

Islas Secas.

Ak chcete pozdvihnúť zážitok z dovolenky na súkromnom ostrove na vyššiu úroveň, zamierte 32 kilometrov od tichomorského pobrežia Panamy na Islas Secas – rezort na súostroví, ktoré tvorí 14 súkromných ostrovov rozložených v zálive Chiriquí. Hoci rezort je momentálne kvôli pandémii koronavírusu zatvorený, opätovné otvorenie je naplánované na december.

Už teraz si však môžete rezervovať pobyt, celý ho budete mať len pre seba za cenu 18 000 dolárov za noc. Rezort taktiež ponúka nové súkromné lety z medzinárodného letiska v Panama City, ktoré vám, spoločne s ostatnými ponúkanými službami, zabezpečia nezabudnuteľnú zimnú dovolenku ďaleko od hlučného davu.

Až 75 percent súostrovia zostáva nedotknutých, čo z neho robí raj na Zemi.

Rezort Islas Secas bol otvorený začiatkom roka 2019, pričom kompletné služby začal ponúkať v decembri toho istého roka. Jeho dizajn je dielom ocenenej juhoafrickej spoločnosti LIFE Interiors & Architecture, ktorá pri svojich projektoch kladie dôraz na ochranu prírody.

Nájdete tu štyri priestranné domčeky, tzv. casitas, každý s vlastným ponorným bazénom, chatkou (cabana) so slamenou strechou a výhľadom na oceán, barom, halou a reštauráciou. V každej kúpeľni na vás čaká kufrík s esenciálnymi olejmi, čo vám umožňuje vytvoriť si svoje vlastné kúpeľňové produkty. V čase zatvorenia rezortu kvôli pandémii tu pribudli tri domčeky s výhľadom na džungľu a so zastrešenými strechami, posteľami s baldachýnom, hlbokými vírivkami a vonkajšími terasami.

Oddychujte na terase so slamenou strechou.

Rezort je dokonalým miestom na splynutie s prírodou, keďže až tri štvrtiny jeho územia sú stále nedotknuté. Možností ako tráviť čas je niekoľko: plávanie, paddleboarding okolo ostrovov, rybárčenie, či pozorovanie vráskavca dlhoplutvého počas jeho migračného obdobia.

Navštíviť sa oplatí aj Národný park Coiba, ktorý patrí do zoznamu svetového dedičstva UNESCO, a kde sa môžete potápať alebo šnorchlovať. V rámci rezortu sa môžete vybrať na túru do prírody, zacvičiť si jógu, grilovať, či si zajesť priamo pri bazéne, alebo si pozrieť film pod nočnou oblohou.

Nový dizajn je inšpirovaný prírodou a panamskou kultúrnou tradíciou.

Rezort sa otvára 16. decembra a celý pre seba a maximálne vašich 24 priateľov ho dostanete už za 18 000 dolárov za noc, vrátane jedla, väčšiny alkoholických a nealkoholických nápojov, veľkého množstva aktivít (vrátane vybraných výletov loďou), práčovne, súkromného pikniku a spa balíčka na deň a osobu. Ďalšie osoby môžu byť ubytované za dodatočný poplatok.

Novinkou sezóny 2020-2021 sú súkromné lety medzi Panama City a súostrovím, vďaka ktorým sa môžete vyhnúť komerčnému letu z miestneho letiska a následnej plavbe loďou do rezortu. Ceny týchto súkromných letov neboli zatiaľ stanovené. K dispozícii sú aj VIP uvítacie služby na medzinárodnom letisku Tocumen v Panama City.

Užite si súkromný filmový večer na pláži a iné vopred dohodnuté aktivity.

Cena za izbu začína pri 2 000 dolároch za noc, celý rezort pri 18 000 dolároch za noc; pre viac detailov a rezervácie kontaktujte priamo rezort. Islas Secas sa opätovne otvára 16. decembra 2020.

Zdroj: Yahoo

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.