Výletná plavebná linka Virgin Voyages prichádza na trh s aplikáciou

Ak sa nachádzate na palube fantastickej lode s názvom Scarlet Lady od spoločnosti Virgin Voyages, váš život je skvelý.

Už len táto skutočnosť sama o sebe ponúka dôvod na oslavu. Na oslavu však je potrebné šampanské. Teraz je úplne jednoduché si ho vyžiadať a vďaka novej aplikácii v smartphone bude mať váš telefón ďalšie využitie. Aplikácia Virgin Voyages Sailor App umožní jej používateľom len potriasť telefónom, čím sa odhalí tlačidlo Champagne. Stlačením tohto tlačidla si môžu užívatelia objednať fľašu Möet Chandon Impérial, ktorá im bude dodaná kdekoľvek na tejto luxusnej lodi. Celkom elegantné, však? Nebude však dodaná len obyčajná fľaša. Každá fľaška príde v pútavej, žiarivej červenej nádobe na šampanské s dvoma pohármi.

Cena tejto služby je 95 dolárov za fľašu. Pre cestujúcich na jednej z najlepších výletných lodí sveta je táto cena úplne primeraná. Generálny riaditeľ spoločnosti Virgin Voyages raz povedal: „Na šampanské nikdy nie je príliš skoro a na palube Scarlet Lady je vždy príležitosť na prípitok. Chceme, aby si naši cestujúci užívali očarujúcu dovolenku a najlepší spôsob, ako sa cítiť ako rocková hviezda, je popíjanie šampanského kedykoľvek a kdekoľvek.“

Otvorenie nového palubného šampanského a kaviárového baru s názvom Sip, v kombinácii s aplikáciou, vznikol v spolupráci so spoločnosťou Möet. V ponuke je pohárik šumivého vína od 9 dolárov až po fľašu šampanského za 1000 dolárov, čo je dobrou správou pre všetkých cestovateľov. SpoločnosťVirgin Voyages sa snaži vyšperkovať tento doplnok, a to je ďalší dôvod na oslavu všetkých životných okamihov.

Zdroj: Express

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.