Výber toho najlepšieho z exkluzívneho darčekového katalógu Neiman Marcus

Luxusná spoločnosť Neiman Marcus si aj v tomto roku pripravila pre svojich klientov úplne nový katalóg darčekových pobytov. Nová ponuka sa objavila práve v čase predsviatočnej sezóny a podobne ako v rámci svojich predchádzajúcich edícií zahŕňa širokú škálu honosných, drahých a vyslovene luxusných darčekových možností, ktoré si môže dovoliť len málokto.

Napriek tomu však zastávame názor, že už samotné objavovanie dostupných možností má potenciál byť zážitkom samým o sebe – a sme pripravení podeliť sa s Vami o tento zážitok. Zadržte teda dych a pozrite sa na výber piatich najlepších atrakcií z fantastickej darčekovej kolekcie Neiman Marcus na rok 2018.

Pobyt v úžasnom Virtue House – $250 000

Ak hľadáte zaslúžený odpočinok a pokoj, zariadenie s názvom Virtue House je pre Vás ako stvorené. Tento záhradný domček síce dosahuje iba rozlohu 3 krát 3,5 metra, ale je ideálnou destináciou pre všetkých tých, ktorí majú náladu na rekreačný odpočinok a tiché prostredie. Dobiť energiu si môžete s pohárom vína na priľahlej terase, alebo si môžete užiť chvíľu meditácie priamo v lone prírody. Už za 250 000 dolárov na Vás bude čakať mimoriadne obohacujúci zážitok, pričom 10 000 dolárov z tejto sumy poputuje priamo na účet charitatívnej nadácie Heart of Neiman Marcus.

Plavba 22,5-metrovou jachtou Neiman Marcus Serenity Solar Yacht – $7 100 000

Už ste niekedy snívali o objavovaní krištáľovo modrej a nekonečnej vodnej plochy na palube luxusnej jachty? Ponúkame Vám šancu naplniť túto túžbu, s čím Vám pomôže luxusné plavidlo Neiman Marcus Serenity Solar Yacht. Dĺžka tejto lode dosahuje 22,5 metra a predstavuje najväčšiu jachtu na svete poháňanú solárnou energiou. Interiérové priestory plavidla sú prepychovejšie než kedykoľvek predtým. Jachta zahŕňa tri paluby a štyri kajuty, ktoré sú dostatočne veľké na to, aby zabezpečili komfortnú plavbu 12 cestujúcim. Už počas nadchádzajúcich Vianoc máte možnosť objavovať exotické prímorské zákutia na palube tejto jachty spolu s Vašou rodinou a priateľmi.

Na mieru šitý bar so sladkosťami a jeden milión cukríkov Sugarfina – $325 000

Aké by to boli Vianoce bez sladkostí? Ak ste tiež závislý na sladkostiach, do zoznamu svojich vianočných prianí by ste mali doplniť aj tento prvotriedny výlet na Taliansku riviéru, ktorý zahŕňa aj zákulisnú prehliadku továrne na sladkosti Sugarfina v Janove. Obdarovaný človek a jeho traja spoločníci budú mať možnosť ubytovať sa v očarujúcom hoteli Belmond Hotel Splendido a po návrate domov budú ešte počas troch nasledujúcich rokov pravidelne dostávať zásielky jedinečných sladkostí značky Sugarfina. To však stále nie je všetko. Účastníci tohto pobytu budú mať priamo na izbe k dispozícii plne vybavený bar plný unikátnych sladkostí – iba pre prípad, že by si počas prehliadky továrne na sladkosti neprišli na svoje.

Účasť na všetkých štyroch najväčších tenisových turnajoch ako VIP hosť Sloane Stephensovej – $555 000 dolárov

S využitím tejto ponuky budete žiť ako celebrita nielen počas jedného dňa, ale v priebehu celých štyroch týždňov. Obdarovaný jedinec bude mať v tomto prípade možnosť stráviť týždeň na každom zo štyroch najväčších medzinárodných tenisových podujatí, ktoré sú súčasťou šampionátu o grandslamový pohár a konajú sa v Paríži, Melbourne, Londýne a New Yorku. Ako exkluzívny hosť svetoznámej tenistky Sloane Stephensovej dostanete šancu sedieť vo VIP sekcii štadiónu spolu s najbližšími priateľmi a rodinou legendárnej športovkyne. Čerešničkou na torte je súkromný zápas, ktorý môžete odohrať na kurte priamo proti Sloane. Na konci pobytu získate tenisové suveníry a množstvo podpísaných pamiatkových predmetov.

Zažite život agenta v utajení – $315 000

V rámci tejto ponuky môžu štyria sľubní dobrodruhovia letieť do Las Vegas, kde im agentúra The Invictus Experience zabezpečí výnimočný trojdňový zážitkový program. Účastníci budú vyslaní na zábavnú tajnú misiu spolu s tímom elitných a ocenených veteránov zo špeciálnych bezpečnostných zložiek. Na programe bude samozrejme skákanie z lietadiel, pretekanie sa na superšportových automobiloch a celá škála ďalších adrenalínových zážitkov. Súčasťou balíčka je tiež pobyt v luxusnom hoteli Waldorf Astoria Las Vegas. Je čas na to, aby ste znovu objavili Sherlocka Holmesa vo svojom vnútri.

Zdroj: Today, NBC

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.