VistaJet spustil novú službu „z lietadla na jachtu“, v snahe napomôcť k bezpečnejšiemu cestovaniu

Zatiaľ čo sa zdá, že jachtársky priemysel naberie v lete na obrátkach, mnohí (vrátane majiteľov a nájomcov jácht) sa vzhľadom na súčasné celosvetové bezpečnostné opatrenia oprávnene obávajú toho, ako zabezpečiť jednoduchú a bezpečnú dopravu k jednotlivým plavidlám.

Práve z toho dôvodu sa svetová letecká spoločnost VistaJet rozhodla vytvoriť nový program s príznačným názvom „Z lietadla na jachtu“, ktorý cestujúcich prepraví do nesmierne populárnej stredomorskej destinácie s názvom Malta, a následne ich odvezie priamo k ich plavidlu. Vďaka tomu sa tak bez problémov dodržia súčasné karanténne opatrenia krajiny. Je pritom možné konštatovať, že spoločnosť VistaJet je zatiaľ jedinou súkromnou spoločnosťou, ktorá takúto službu ponúka.

Let na Maltu zahŕňa všetky vymoženosti a maximálne pohodlie, ktoré sú ponúkané spoločnosťou VistaJet.

Okrem toho, že je Malta hlavným prístaviskom jácht, rovnako je dokonalou destináciou aj z iného dôvodu. Len pred časom bola totižto Svetovou zdravotníckou organizáciou označená ako vzorová krajina v boji proti ochoreniu COVID-19. Implementáciou množstva efektívnych prostriedkov sa jej totižto podarilo dostať pandemickú situáciu pod kontrolu.

Súvisiace: Prečo môžu lodné kluby a zdieľanie jácht predstavovať ten najlepší spôsob, ako prežiť karanténu tohto leta?

Práve z toho dôvodu sa tak spoločnosť VistaJet rozhodla spolupracovať práve s maltskými štátnymi úradníkmi na vytvorení skutočne unikátneho programu pre mnohých klientov, vďaka ktorému sa vyhnú nepríjemnej karanténe. Dané tvrdenie však platí jedine v prípade, že klienti prisľúbia nevstúpiť na maltskú pôdu pri svojom prechode na jachtu (dané pravidlo a povinnosť sa pritom rovnako týka aj personálu). Jachtári budú taktiež povinní ohlásiť svoju plánovanú trasu, pričom sa nebudú môcť vylodiť na maltských ostrovoch. Zakotviť v iných stredomorských krajinách (samozrejme v súlade s platnými usmerneniami) je však povolené.

Princíp novovytvorenej služby je tak skutočne jednoduchý: všetci členovia (a ich hostia) potrebujú pre uskutočnenie letu svoj cestovný pas a zdravotné potvrdenie. Dátum a čas letu si pritom musia vyžiadať vopred. O všetky ostatné záležitosti sa už ale postará spoločnosť VistaJet. Zariadi odvoz na Maltu z vami preferovanej destinácie, ponúkne súkromné a VIP salóniky hneď po príchode, zariadi priamy odvoz z lietadla do súkromného prístavu a predzásobí jachtu vašimi obľúbenými pokrmami prostredníctvom svojich lokálnych partnerov.

Na spoločnosť sa pritom môžete obrátiť aj v prípade, ak ste tú správnu jachtu pre svoj výlet ešte stále nenašli. Poskytne vám miestneho agenta, či makléra, s pomocou ktorého bude výber a následná realizácia dovolenky hračkou.

Zdroj: VistaJet

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.