VistaJet rozšíruje svoju ponuku o 15 exkluzívnych cestovateľských balíčkov

Program šitý na mieru ponúka jedinečné zážitky s cieľom rozšíriť možnosti bežného cestovania.

Cestovateľský biznis sľubuje pomerne často „nezabudnuteľnú dovolenku, ktorú si zapamätáte na celý život, ale spoločnosť VistaJet prišla momentálne na trh s jedinečnou cestovateľskou ponukou, ktorá by vám mohla tento sľub splniť.

Londýnsky poskytovateľ súkromých letov uviedol úplne nový program s názvom VistaJet World, ktorý ponúka 15 jedinečných luxusných balíčkov po celom svete. Klienti môžu očakávať výlety mimo vychodených cestovateľských chodníčkov s exkluzívnym prístupom k všetkému zaujímavému. K dispozícii je napríklad tzv. „globálna vínna cesta“, na ktorej sa účastníci zájazdu vyberú do známych vínnych destinácií ako sú Bordeaux, Florencia, Južná Afrika alebo všade tam, kde si chuťové poháriky prídu na svoje. Na tejto ceste bude možné vychutnať si tie najvzácnejšie odrody vína z celého sveta. Ak uprednostňujete jedlo pred vínom, vďaka šefkuchárskej ponuke vám tí najlepší šefkuchari pripravia gastronomický zažitok plný chutí rôznych kultúr.

India.

Pokiaľ sa vám ani toto nezdá dostatočne dobrodružné, tak tzv. „expedícia sopky“ by vás mohla presvedčiť o opaku. Cestovatelia preskúmajú v doprovode expertov bublajúce lávové jazero sopky a budú mať zabezpečené ubytovanie na aktívnej strane roztavenej sopky. V ponuke sa nachádza aj pozorovanie oblohy pod názvom Údolie Mesiaca, či produkt „Hory a hviezdy“, kde bude možné sledovať zatmenia po Južnej Amerike.

Môžete tiež navštíviť Indiu s kráľovskými mahárádžami, ísť na Ostrov čokolády a pozrieť si svet plný fantázie podľa Willyho Wonka. Alebo navštíviť safari, ktoré bojuje proti pytliactvu ,či vyskúšať nočné lyžovanie pod UV žiarením, poprípade pokúsiť sa odhaliť tajomstvo dlhovekosti. Každý produkt z ponuky je jedinečný a môže byť prispôsobený špecifickým potrebám klientov.

Hory a hviezdy.

Podľa hlavného predstaviteľa spoločnosti VistaJet, Mattea Attiho, je práve toto cieľom nových exkluzívnych služieb. Matteo Atti poznamenal: „Spoločnosť VistaJet World sa nachádza na križovatke pracovného a osobného života svojich zákazníkov. Ako spoločnosť nie len cestujeme s našími zakazníkmi, ale zároveň sa snažíme uspokojiť ich nekonečnú zvedavosť pri objavovaní sveta a jeho možností.“

Ak ste pripravení pridať si do pasu niekoľko nových pečiatok, ďalšie podrobnosti nájdete na webových stránkach spoločnosti VistaJet.

Zdroj: MSN

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.