Vďaka ponuke na platforme AirBnB môžete spať v panoramatickom sklenom dome neďaleko 80 sopiek

Ak vás pandémia dostala do domáceho väzenia a jediné, čo si želáte, je dobrodružstvo vonku, táto ponuka na webstránke Airbnb by mohla byť pre vás ako stvorená! Adrenalínovým nadšencom totiž dáva možnosť prenocovania v dome, ktorý je obklopený 80 spiacimi sopkami.

Ubytovanie, ktoré platforma ponúka v spolupráci so spoločnosťou Volvic predávajúcou minerálnu vodu, sa nachádza vo francúzskom regióne Auvergne-Rhône-Alpes.

Miesto prírodného svetového dedičstva UNESCO – Chaîne des Puys (tiež zdroj minerálnej vody Volvic) je idylickou kulisou domu s ​​niekoľkými rozľahlými poliami a sopečnými vrcholmi v pozadí.

Návštevníci budú ubytovaní v luxusnej kruhovej hosťovskej izbe LumiPod s oknom zakriveným do 180 stupňov, ktorý im umožní panoramatický výhľad na okolitú prírodu. Navyše, ich sprievodcom na špeciálne upravené túry do blízkeho okolia bude nórsky skialpinista Killian Jornet.

Okrem vyššie uvedeného si hostia môžu vychutnať večeru pre dvoch od miestneho michelínskeho šéfkuchára Adriena Descoulsa (ktorá bude pripravená v jeho reštaurácii a následne doručená do domu), súkromnú jogu pri východe slnka a jazdu teplovzdušným balónom s výhľadom na sopky.

Náklady na rezerváciu panoramatického domu Lumipod sú zhruba 1 dolár na jednu noc, bez daní a poplatkov. Letenky do Francúzska prosím.

Zdroj: AirbnB

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.