Valentino je prvou luxusnou značkou, ktorá spúšťa kampaň pre svoju kolekciu Jeseň 2020 vytvorenú doma

Adut Akech na prehliadke kolekcie Valentino jeseň 2020.

Pierpaolo Piccioli sa pre magazín Vogue trefne vyjadril k momentálnemu dianiu vo svete a z neho vyplývajúceho postavenia módy: “Momentálne nepotrebujeme veci, potrebujeme ľudí. Potrebujeme objatia, potrebujeme emócie.” A s touto myšlienkou na pamäti spúšťa módny dom Valentino reklamnú kampaň vyrobenú doma, do ktorej zapája mnoho svojich múz, aby spolu oslávili dámsku aj pánsku kolekciu Jeseň 2020, a zároveň zostali v kontakte s ľuďmi v tomto náročnom období.

Módny dom na kampaň neminie ani cent. Gwyneth Paltrow, Christy Turlington, Laura Dern, Rossy de Palma, Janet Mock, Adut Akech, Anwar Hadid, Vittoria Ceretti, Mariacarla Boscono a mnoho ďalších dlhoročných spolupracovníkov totiž odfotografujú doma ich najbližší. Každá hviezda kampane teda venuje Valentinovi svoj čas a $1 milión, ktorý by inak minul módny dom na reklamu, tak môže poputovať do rímskej nemocnice pre infekčné choroby Lazzaro Spallanzani National Institut for Infectious Diseases. Fotografie budú odprezentované v rámci jesennej kampane neskôr v tomto roku, pod názvom #ValentinoEmpathy.

Súvisiace:
Najbližší Londýnsky týždeň módy bude mať digitálnu podobu
Louis Vuitton v dôsledku recesie a pandémie zvýšila ceny všetkých svojich kabeliek o 20%

Piccioli dodal: “Od módy sa bude očakávať niečo, čo sa vás skutočne dotkne, viac emotívnych, viac „snových“ kúskov, ktoré reagujú na daný okamih. Nemyslím si, že by sme mali tento okamih reflektovať, musíme naň reagovať krásou a s niečím, čo je viac poetické, pozoruhodné a fantastické.”

Nikto nepochybuje o tom, že práve Piccioli patrí k tým, ktorí to dokážu. Napokon bol to on, kto na podujatie Met Gala obliekol herečku Frances McDormand do peria a speváčku Lady Gaga do modrej predĺženej taftovej róby na prestížne odovzdávanie cien Zlatý Glóbus.

Zdroj: WWD

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.