V kultovom londýnskom obchodnom dome Liberty si za 24 libier môžete požičať kabelku Gucci

Kabelky Gucci.

My Wardrobe HQ, prvá predajňa vo Veľkej Británii, kde si za prijateľné ceny môžete požičať luxusné módne oblečenie a doplnky. Je vedená bývalou výkonnou riaditeľkou obchodnej siete Topshop, Jane Shepherdson, nedávno otvorila svoju ďalšiu prevádzku v známom londýnskom obchodnom dome Liberty, nachádzajúcom sa vo štvrti Soho.

V obchode nájdete módne kúsky, osobne vybrané expertmi obchodného domu Liberty, ktoré si môžete požičať za veľmi nízke poplatky. Napríklad iba za 24 libier na deň si môžete domov zobrať luxusnú tašku cez rameno značky Gucci alebo iné ikonické modely, nie však na dlhšie ako 2 týždne. Funguje to aj obrátene, zákazníci môžu svoje veci predajni požičať a následne si za to od predajne nechať zaplatiť.

Jane Shepherdson.

Shepherdson má z ďalšej otvorenej predajne radosť, pretože ju berie ako príležitosť na priamu diskusiu so zákazníkom o požičiavaní oblečenia. Ako vysvetľuje, mnoho ľudí vo všeobecnosti považuje požičané veci za špinavé a páchnuce. Svoj názor však zmenia, keď sa v jej predajni dotknú kvalitných vecí, ktoré sú všetky čistené netoxickými prostriedkami značky Blanc Living.

Prečo teda niečo kupovať, keď si to môžete požičať?

Zdroj: StreetFashionWeek

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.