V Dubaji bolo otvorené prvé selfie múzeum na svete

Vzhľadom na čoraz nutkavejšiu potrebu ľudí zapĺňať svoj Instagramový profil čo možno najlepšími fotografiami, vzniklo celosvetovo prvé selfie múzeum s názvom The Selfie Kingdom.

Toto múzeum sa nachádza v Dubaji a predstavuje interaktívne prostredie, vďaka ktorému je možné vytvoriť množstvo dokonalých fotografií. Konkrétne ide o 15 výstredných a vskutku extravagantných miestností, ktoré sú tematicky zariadené a disponujú bizarnými pozadiami.

Šikovným ťahom zo strany múzea je pritom to, že každých pár mesiacov sa tieto miestnosti budú prerábať, nakoľko si pracovníci múzea uvedomujú, že už len na prvej návšteve tejto budovy bude každý z priestorov odfotený viac než tisíckrát. Okrem svojho primárneho účelu však toto bláznivé miesto môže slúžiť aj ako kreatívny pracovný priestor alebo miesto na usporiadanie súkromných osláv a udalostí.

Súvisiace: Sen Instagramerov sa plní – Reštaurácia „Interstellar“ v Mexico city je zdobená 250 000 LED svetlami

Múzem The Selfie Kingdom sa nachádza blízko svetovej výstavy Expo 2020, ktorá bude obsahovať taktiež rôzne výstavy umelcov, dizajnérov a návrhárov.

Toto unikátne múzeum je možné navštíviť v priebehu celého týždňa od jedenástej hodiny doobeda, do ôsmej hodiny večera, pričom lístky je potrebné zakúpiť si vopred prostredníctvom internetovej stránky múzea.

Zdroj: Scoop Empire

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.