Ultra-štýlová garáž pre vaše Pagani alebo Lamborghini

Ako skutočný automobilový nadšenec sa radím do skupiny ľudí, ktorí sú presvedčení, že superšportové automobily sa majú preháňať po cestách, a nie byť niekde uskladnené ako exponát bez ohľadu na to, aké sú vzácne a cenné. Zároveň vśak súhlasím s myšlienkou, že super exotické automobily si zaslúžia niečo oveľa lepšie ako obyčajnú nudnú garáž; tieto automobily by mali mať exkluzívne parkovacie miesto, ktoré primerane zdôrazní skutočnosť, že to nie je len auto, ale jedná sa o umelecké dielo.

Dubajská firma s názvom Superfuturedesign prišla na trh s produktom, po ktorom budú túžiť všetci majitelia super športových automobilov, ktorí chcú svojim vozidlám dopriať rovnako špciálne parkovacie miesto. Pod názvom Supercar Capsula sa podľa jeho tvorcov ukrýva ,,unikátny koncept, vďaka ktorému sa vaše drahé hračky stanú centrom pozornosti a záujmu publika.’’

Superfuturedesign tvrdí, že už vytvoril viac ako štyristo inštalácií v Európe, Ázii a na Strednom východe. Spoločnosť s talianskymi koreňmi ďalej uvádza, že každé miesto je navrhnuté a vytvorené na mieru podľa individuálnych potrieb každého zákazníka. Návrh každej kapsuly je prispôsobený architektonickému usporiadaniu domu a môže byť umiestnená ako samostatne stojaca jednotka alebo viacero jednotiek uložených vertikálne, do ktorých je možné umiestniť viacero automobilov.

Súvisiace: Spoločnosť Aston Martin postaví dokonalý ultra luxusný priestor pre vás a vašu zbierku automobilov

V oficiálnej tlačovej správe sa uvádza: ,,Jeden z modelov spočíva vo vytvorení novej kapsuly, ktorá by splynula s domácim interiérom. Toto riešenie spojí garáž s už existujúcimi miestnosťami, kde sa obyčajná stena premení na výstavný priestor, ktorý bude pre váš jedinečný kúsok vytvorený na mieru. Takto umožníte hosťom a návštevníkom oceniť a obdivovať váš špeciálny atomobil bez toho, aby ste ich museli vodiť do garáže – vaše auto sa stane súčasťou interiéru.“ O cene síce nepadlo ani slovo, ale očakávame, že sa bude značne líšiť u každej realizácie v závislosti od požiadaviek klienta a miery individualizácie.

Zdroj: Boss Hunting

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.