Ultra-luxusné hollywoodske sídlo mladého obchodníka s kryptomenou, hodné $28,5 miliónov

Olaf Carlson-Wee je známy ako zakladateľ a výkonný riaditeľ investičnej spoločnosti obchodujúcej s kryptomenou Polychain Capital. Tento muž je taktiež známy svojím neskutočným bohatstvom a mnohý ho nazývajú „krypto kráľom“, ktorý je charakteristický svojím špecifickým štýlom obliekania.

Vo svojich 32 rokoch je šťastným majiteľom $28,5 miliónového sídla v Hollywoode, ktoré považuje za svoj prechodný domov. My sme nadšení jeho novým sídlom, hodným kráľa nového veku. Pozrite sa, ako vyzerá:

Toto moderné sídlo s rozlohou 4000 m² sa nachádza na jednom z najväčších kopcov v oblasti a má bezkonkurenčný výhľad na celé L.A.

Vilu navrhol architekt Paul McClean a je skrytá za bránami a vysokým živým plotom. Do garáže vedie široká príjazdová cesta.

Obývacia izba susedí s jedálenským kútom, ktoré od seba delí stĺp z čierneho mramoru.

V dome sú salóniky, ktoré poskytujú fantastický výhľad na panorámu centra Los Angeles smerom k Tichému oceánu a na ostrov Catalina.

Jedným z najlepších miest na odpočinok a načerpanie nových síl je bazén v tvare polmesiaca, v ktorom si môžete poležať alebo zaplávať. Plávanie vám však môže značne sťažiť fascinujúci výhľad.

Muž z rebríčka 30 najbohatších ľudí do 30 rokov magazínu Forbes musí vlastniť dom s podzemným kinom s najlepšími funkciami vo svojej triede. Domáce kino Olafa Carlsona-Weea je zvukotesné a ponúka stupňovité sedenie pre najmenej tucet hostí.

Predstavte si, že sa zobudíte a pred sebou máte tento výnimočný výhľad a svoj deň zakončíte pohľadom na ohromujúcu ligotavú panorámu. Hlavná spálňa na úrovni podkrovia vám poskytne to najlepšie z oboch vďaka svojím skleneným posuvným dverám.

Vstup do domu je veľký a prevláda v ňom olivovník, ktorý sa odráža na hladine malého bazéna.

Telocvičňa je vo svojej podstate zábavným miestom, ktoré ponúka dostatok svetla, otvorený priestor, ničím nerušený výhľad a priamy vstup na balkón.

Zdroj: Dirt

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.