Tri luxusné spoločnosti, ktoré vás vezmú na online safari jazdu

Ak ste niekedy boli na safari, potom viete, akým nezabudnuteľným zážitkom je jazdiť v otvorenom džípe, nasávať pokoj a majestátnosť neskrotnej prírody a zároveň hľadať nejaké divoké africké zviera. Je to zážitok, rovnako vzrušujúci ako meditatívny, ktorý zvyčajne začína rannou šálkou kávy alebo kokteilom Sundowner v buši. Môže sa zdať, že splnenie tohto zážitku je pre Vás momentálne na kilometre vzdialené. Tri luxusné spoločnosti však prichádzajú s ponukou pridať sa k ich online skúseným sprievodcom africkou rezerváciou, ktorí vám naživo sprostredkujú zážitok z divočiny, s fundovaným komentárom. Na vás je len priniesť si kávu alebo kokteil.

AndBeyond

Spoločnosť AndBeyond vysiela v apríli dvakrát za deň, ráno a pri západe slnka, priamy prenos jazdy prírodnou africkou rezerváciou, a to v spolupráci so spoločnosťou WildEarth, ktorá je expertom v oblasti vysielania z divočiny.

Počas každej trojhodinovej jazdy sa strieda aktuálne živé vysielanie zo súkromnej prírodnej rezervácie Ngala, hraničiacej so slávnym Krugerovým národným parkom, s vysielaním z neďalekej súkromnej prírodnej rezervácie v národnom parku Sabi Sand Game Reserve. Diváci môžu mať pocit, že sú priamymi účastníkmi jazdy aj vďaka tomu, že majú možnosť klásť svojím sprievodcom otázky prostredníctvom kanálu YouTube alebo sociálnej siete Twitter. (Prvých 45 minút každej jazdy je venovaných otázkam od detí).

Ako prvých obyvateľov divočiny môžete zbadať slonov, divokých psov, samičky leopardov alebo slávnych birminghamských levov, ktorí majú momentálne dve biele levie mláďatá. Pre presný časový harmonogram živých prenosov kliknite sem. Spoločnosť andBeyond takisto pridáva na Instagram TV krátke priame prenosy z jej dvoch ďalších kempov v Južnej Afrike. Ak chcete byť upozornený v prípade prihlásenia sa jedného z rangerov, sledujte instagramový používateľský účet @andBeyondTravel.

Súvisiace: 10 rozprávkových miest, o ktorých sa oplatí snívať počas karantény

Singita

Levy, nosorožce a sloníčatá, to je len zopár z obyvateľov divočiny, ktorých na svojej ceste koncesiou spoločnosti Singita, v juhoafrickom národnom parku Sabi Sand, stretne safari sprievodca a fotograf Ross Couper. Populárne živé vysielanie, ktoré zvyčajne trvá od 30 minút po hodinu, ukazujú divočinu v luxusnej súkromnej prírodnej rezervácii spoločnosti, susediacej s Krugerovým národným parkom.

Vy sa k nemu môžete teraz dvakrát za deň pridať prostredníctvom funkcie Instagram TV. Pre viac info sledujte instagramový používateľský účet @Singita. Trasy môžete sledovať aj 24 hodín po ich uzatvorení, spolu s 30-sekundovými videami, ktoré sú pravidelne pridávané na ich instagramovú stránku.

Limitovaná edícia od Virgin

Súčasťou limitovanej edície od spoločnosti Richarda Bransona – Virgin, je prírodná súkromná rezervácia Ulusaba Private Game Reserve, s dvoma luxusnými chatami so spoločnou kapacitou 20 izieb. Kým jedna chata sa nachádza vysoko v skalách, druhá je umiestnená na brehoch vyschnutého koryta rieky. Obidve sú obklopené nekonečnou divokou savanou ( vrátane „veľkej africkej päťky“ ), ktorú môžu hostia objavovať počas jazdy s tými najlepšími rangermi alebo lovcami.

Súvisiace: Koronavírus zasiahol všetky luxusné dovolenkové odvetvia priemyslu

Do času keď tam nemôžete byť osobne, pridajte sa k ich zamestnancom prostredníctvom funkcie Instagram Live. Živé prenosy z jázd divočinou sa najbližšie štyri týždne budú konať každý pondelok od 13. apríla o 16:30 stredoeurópskeho letného času. Sledujte instagramový používateľský účet @VirginLimitedEdition. Videá sú prvými v rámci plánovanej série živých vysielaní spoločnosti limitovanej edície od spoločnosti Virgin.

Zdroj: TheWeek

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.