Tohtoročný Valentín môžete stráviť v súkromí v reštaurácii Nest

Romantický Valentín v reštárácií Nest.

Valentín je už za rohom, čo znamená, že je na čase začať plánovať naozaj nezabudnuteľný zážitok pre vašu polovičku. Prečo ju tento rok poriadne neprekvapiť? Ak chcete prekonať všetky darčeky, ktoré ste jej v minulosti dali, zarezervujte si romantický balíček Nido Love Nest v reštaurácii Nest. Reštaurácia sa nachádza v areáli hotelu Viceroy v meste Los Cabos v Mexiku. Tento rok dáva reštaurácia možnosť jednému páru stráviť v nej valentínsky večer v súkromí.

Pre tých z vás, ktorí reštauráciu nepoznáte, ide o unikátny projekt. Reštaurácia má štruktúru hniezda a je umiestnená medzi pevninou a morom. Podľa webovej stránky reštaurácie, bol jej vzhľad a menu, ktoré ponúka, inšpirované “cestami a výskumom Johna Steinbecka a Eda Rickettsa, ktorí sa do regiónu pozdĺž Kalifornského zálivu doslova zamilovali”. Steinbecka a Rickettsa fascinoval najmä dostatok čerstvých morských plodov a organických plodín.

Súvisiace: S kúpou týchto krásnych karibských domov máte možnosť získať druhé občianstvo

V jedálnom lístku reštaurácie sa nachádzajú rôzne predjedlá pre dvoch a lokálne jedlá, ako napríklad knedličky a rôzne tradičné juhoamerické pokrmy s rôznymi rybami.

S valentínskym balíčkom Nido Love Nest si môžete dopriať ešte viac. Balíček zahŕňa aj osobného čašníka, ktorý sa bude celý večer nachádzať vo vašej blízkosti, pripravený splniť vaše priania. Okrem neho budete mať po celý večer k dispozícii osobného fotografa, ktorý bude vašu romantickú večeru dokumentovať. Čo vás tento luxus bude stáť? Presne 25 000 amerických dolárov.

Ak sa rozhodnete utratiť 25 000 amerických dolárov za večeru, môžete si rovno zarezervovať izbu v jednom z luxusných hotelových apartmánov. Tieto apartmány s troma spálňami majú rozlohu 3 575 metrov štvorcových. Sú plne zariadené a na streche nájdete súkromnú terasu. Každý apartmán má panoramatické okná od podlahy po strop a súkromný bazén. Ide o skvelé miesto, kde môžete stráviť valentínsky večer so svojou drahou polovičkou.

Zdroj: Yahoo

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.