Tieto súkromné charterové lety sú tým najchytrejším spôsobom ako sa dopraviť na svahy

Každý lyžiar a snoubordista sníva o možnosti zjazdenia čistých a nepoškvrnených svahov. No potreba prebojovania sa cez letiská, preplnené komerčné lety a meškania túto predstavu zakaždým na plnej čiare zmaria. Bez ohľadu na pohodlnosť a ušetrený čas, súkromné charterové lety tak môžu predstavovať naozaj vhodnú možnosť toho, ako sa na nezjazdené svahy dostať aj so svojimi miláčikmi. Navyše je počas tohto letu pozornosť venovaná iba vám.

Predstavte si tak gurmánske stravovanie počas letu, dokonalú obsluhu, dopravu čiernym autom do rezortov – ale aj z nich, palubné postele na dlhé lety a zábavu pre deti. To všetko tieto súkromné prúdové lietadlá ponúkajú. Ceny za ich prenájom môžu byť pritom podstatne nižšie ako poplatky za členstvo s čiastočným podielom jednotlivých subjektov. Nadchádzajúcu sezónu sa pritom tieto služby plánujú posunúť minimálne ešte o level vyššie.

Lety spoločnosti Paramount Business Jets

Spoločnosť Paramount ponúka viac než 4 000 súkromných lietadiel na celom svete, vrátane turbovrtuľového lietadla Pilatus PC-12 a obrovských lietadiel určených až pre 19 pasažierov. Dopraviť vás pritom vedia takmer kamkoľvek na svete.

V sezóne 2019-2020 sa lyžiarskymi strediskami v ponuke spoločnosti stali strediská od Courchevel, cez Beaver Creek až po novozélandský Treble Cone. Čo sa týka elegantného typu lietadla s názvom Dassault Falcon 900B, ten vás dokonca dokáže dopraviť až do pomerne vzdialenej Wanaky na Južnom ostrove, kde na vás bude čakať lyžiarsky terén s čiernymi diamantmi (od rezortu Oakridge Resort vzdialený len približne 23 kilometrov).

Telluride Flights

Ako už napovedá samotný názov, služby tejto spoločnosti sa špecializujú na poskytovanie prístupu do známeho lyžiarskeho strediska v Colorado. Propagačné lietadlá spoločnosti sú zvyčajne využívané pre krátke pristávacie dráhy, na ktoré sú aj najvhodnejšie. Spoločnosť však disponuje aj inými typmi lietadiel, ako napr. Dassault, alebo GulfStream. Túto sezónu ponúka klub spoločnosti Telluride (s názvom Club Shuttle Program) tie najrôznejšie priame lety hneď z niekoľkých miest USA – a to všetko len za akýsi paušálny poplatok za sedadlo, ktorý v sebe nezahŕňa žiadne skryté poplatky za vzletovú a pristávaciu dráhu, meškanie, hmly, alebo nejaký iný podvod, či chyták.

Súvisiace:
Plavte sa a lyžujte s výhľadom na polárnu žiaru
Na novej arktickej dobrodružnej základni môžete lyžovať pod polnočným slnkom

Poskytovateľ charterových lietadiel Air Charter Service

Air Charter Service so svojim sídlom vo Veľkej Británii vytvára zákazkové balíčky pre lyžovanie v odľahlých lyžiarskych strediskách, akým je napríklad islandský polostrov Troll, alebo talianske údolie Valgrisenche. Práve pre tento druh lyžiarskej destinácie tak spoločnosť poskytuje možnosť rezervácie svojho súkromného lietadla, ako aj prístup k vrtuľníku, spoločne s chatami, šéfkuchármi a vybavením nutným bezprostredne po lyžovaní.

Zdroj: NYTimes, Fortune

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.