Tieto hodinky za $1 milión nie sú Patek Philippe, ale Apple Watch

Inteligentné hodinky Apple Watch 4 rozhodne spravili dojem na fanúšikov tejto značky. Úprimne povedané, niektorí pravdepodobne zaváhali pri cene 529 dolárov, za ktorú je najnovšia hračka od Apple dostupná. Napriek tomu sa nedá poprieť, že tieto štýlové hodinky nepredstavujú iba atraktívny módny doplnok, ale skôr investíciu do životného štýlu.

Zároveň považujeme za takmer neuveriteľné, že niekto by bol schopný zaplatiť 28 995 dolárov na Apple Watch od spoločnosti Brikk. Prirodzene, tento model je zdobený veľkorysým množstvom zlata a drahých kameňov, no niektorým zákazníkom by sa predsa mohol zdať trochu pridrahý.

Táto kráľovsky honosná hračka je síce vykladaná drahými kameňmi a je vybavená zlatým remienkom, avšak to je skoro jediný rozdiel v porovnaní s originálnym produktom od Apple. Rovnaký 44-milimetrový displej je použitý ako pri štandardnom modeli, tak aj pri tomto uletene drahom skvoste.

Súvisiace: Pozrite sa na 24 karátový Lux Apple AirPods od Brikk

Toto však nie je jediný produkt spoločnosti Brikk. Rozsah cien v rámci jej sortimentu začína na hodnote 28 995 dolárov a môže sa zvýšiť až na 1 milión dolárov. Za skromných 28 995 dolárov dostanete iba hodinky s krytom vyrobeným z 18-karátového zlata žltej, ružovej alebo bielej farby. Remienok tejto verzie je vyrobený z krokodílej kože. V prípade, že budete mať záujem o remienok zo zlata, pripravte si dodatočných 30 000 dolárov.

Zdroj: Brikk

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.