Teraz si môžete prenajať hypercar Pagani Huayra v hodnote $ 2,4 milióna za $ 25 tisíc dolárov mesačne

Pagani Huayra Roadster.

Prenajatie vozidla je často dobrou možnosťou toho, ako si zaobstarať auto za relatívne nízku mesačnú sumu. Ak však ide o Pagani Huayra Roadster v hodnote 2,4 milióna dolárov, získate najdrahšie požičiavaný automobil na svete. Spoločnosť Putnam Leasing, ktorá sa špecializuje na lízing exotických vozidiel, prišla s novou dohodou o prenájme, ktorá Vás môže umiestniť za volant vzácnej kabrioletovej verzie modelu Huayra len za 25 339 dolárov mesačne, počas 60 mesiacov.

To v mesačných platbách predstavuje celkom 1 520 340 dolárov, ktoré by mohli znieť ako dohoda storočia. Aby ste sa vôbec mohli o auto uchádzať, musíte najprv zaplatiť depozit vo výške 700 000 dolárov. Celková investícia sa tak zvýši na viac ako 2,2 milióna dolárov. A najlepšie na tom je, že netreba ďalší bezpečnostný depozit, ktorý potrebujete napríklad pre spoločnosť Auton Rahoitus.

Celý obchod môže znieť trochu šialene, ale ak starostlivo spočítate čísla, uvedomíte si, že to vôbec nie je zlé. Po prvé, pri kúpe nového takto exotického automobilu sa čakacia doba ráta na roky, a zvyčajne sa predávajú za oveľa viac, ako je stanovená cena na trhu. Po druhé, ako upozorňuje leasingová spoločnosť, mesačná splátka sa môže započítať ako obchodný náklad, ktorý spĺňa podmienky na odpis dane.

Táto dohoda navyše umožňuje kupujúcemu kedykoľvek previesť zmluvu na iné vozidlo bez sankcie. Aby bola dohoda ešte atraktívnejšia, lízingová spoločnosť tvrdí, že ak sa hodnota automobilu do konca obdobia nájmu zvýši, nájomca získa auto za rozdiel medzi predajnou cenou a predpokladanou zostatkovou hodnotou. To nie je vôbec zlý spôsob, ako sa stať vlastníkom jedného zo 100 modelov Huayra Roadsters na svete, poháňaným dvojmotorovým motorom AMG V12 s výkonom 752 koní.

Zdroj: Motor1

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.