Tento súkromný ostrov na Maledivách môžete mať len pre seba už za $250 000

Luxusný rezort St. Regis Maldives predstavil exkluzívnu ponuku, ktorá jeho klientom ponúka kľúče od nádherného a pokojného ostrova Vommuli. Požadovaná cena za strávenú noc v tejto oblasti sa však pohybuje vo výške 250 000 dolárov.

Ubytovanie na ostrove Vommuli disponuje celkovou kapacitou 154 lôžok a svojim návštevníkom ponúka kompletný VIP prístup ku všetkým prvotriednym vymoženostiam a bezchybným službám rezortu. Navyše existuje aj možnosť prenajať si ostrov iba pre dve osoby a tak si krásy tohto prostredia môžete so svojou polovičkou užiť v maximálnom súkromí.

Rezort ponúka na výber zo 77 úchvatných víl, medzi ktorými nájdete aj známu vilu s názvom John Jacob Astor Estate, ktorá je v tejto oblasti najväčšou. S výberom stravovania si však starosť robiť nemusíte, nakoľko rezort automaticky ponúka každodenné bezplatné raňajky v znamenitej reštaurácii Alba, ktorá disponuje nádherným výhľadom na okolité prostredie.

Svojim zákazníkom rezort pridelí aj denný kredit určený na stravu a nápoje, ktorý môžu minúť v unikátnych šiestich reštauráciách a baroch nachádzajúcich sa na ostrove. S renomovanými fľašami vína, pochádzajúcimi časopisom Decanter ocenenej vínnej pivnice, bude navyše každý pohár naplnený týmto lahodným nápojom prvotriednym zážitkom.

Bar na ostrove s názvom Whale Bar.

Po chutnej večeri môžu klienti zamieriť do špičkového fitness centra, kde na nich budú čakať viaceré prístroje poskytujúce možnosť atypického cvičenia, akým je napríklad antigravitačná jóga. Pokiaľ by však zákazníci radšej uprednostili príjemný relax, personál rezortu ich vrelo nasmeruje do ostrovných kúpeľov Iridium, ktoré disponujú širokou škálou ajurvédskych liečebných procedúr.

Adrenalínoví nadšenci určite ocenia neobmedzené množstvo nemotorových vodných športov, ktoré zahŕňajú napríklad šnorchlovanie v krištáľovo čistom oceáne. Rezort taktiež disponuje vlastným modelom jachty Azimut Flybridge 66 Norma, ktorú je možné využiť na nezabudnuteľné celodenné plavby, či ako prostriedok, vďaka ktorému budete mať unikátnu možnosť zaplavať si s delfínmi.

Záhradná vila.

Ako uviedol generálny manažér rezortu The St. Regis Maldives Vommuli Resort Vincent Pauchon: „Cieľom rezortu je poskytnúť klientom luxusný únik z reality. Možnosť prenajať si ostrov je tak len ďalším nástrojom, ktorý sa o jeho dosiahnutie usiluje. Rovnako však ponúka dokonalé prostredie pre nezabudnuteľnú svadbu alebo súkromnú párty.“

Spodná cenová hranica prenajatia si vily na ostrove Vommuli začína na 250 000 dolároch za noc, pričom ďalšie informácie o podmienkach pobytu je možné nájsť na webovej stránke rezortu The St. Regis Maldives Vommuli Resort.

Zdroj: Yahoo

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.