Tento dovolenkový balík v hoteli Post Oak za $1 milión Vám ponúkne špeciálnu exkluzivitu

Keď Tilman Fertitta, miliardár, obchodník a vlastník spoločnosti z oblasti rakiet – Houston Rockets, koncom roka 2018 predstavil svoj najnovší podnik v oblasti hotelierstva, The Post Oak Hotel v Uptown Houston, urobil to so sľubom, že jeho prosperujúce rodné mesto „bude mať konečne luxusný hotel, aký si zaslúži.“ A svoj sľub dokonca prekonal – so sofistikovaným ubytovaním, špičkovými reštauráciami, kúpeľmi na celom jednom poschodí, ktoré vyhrávajú rôzne ceny a dokonca aj so showroomom s automobilmi značky Rolls Royce, spĺňa všetky kritériá luxusu. Teraz to všetko posunul na ešte vyššiu úroveň s balíkom vo výške 1 milión dolárov, ktorým apeluje na milovníkov vína a automobilov.

Hotel Post Oak.

Minulý mesiac bol uvedený nový typ pobytového balíka „Sip and Stay“, ktorý je oslavou nedávneho otvorenia vínnej pivnice Hotela The Post Oak, miesta pre intímne súkromné stolovanie, kde si hostia môžu vychutnať gurmánske jedlá spolu s fľašami vína z pôsobivej kolekcie hotela. Majster someliér Keith Goldston a jeho tím dostali na výstavbu kolekcie vín „štartovací fond“ vo výške 3 miliónov dolárov. Výsledok ( ktorý sa teraz oceňuje na približne 3,5 milióna dolárov ) zahŕňa viac ako 30 000 fliaš pochádzajúcich z 24 krajín a pokrývajúcich tri storočia. Medzi unikátnymi kúskami je niekoľko fliaš Bordeaux z 18. storočia, vyše 100 veľkých fliaš a dvojnásobne veľké fľaše každého špeciálneho ročníka Chateau Mouton Rothschild od roku 1970.

Hotel Post Oak.

V tejto novej nadštandardnej ponuke si kupujúci balíka môžu vybrať zo štyroch súkromných večerí vo vínnej pivnici, ktorých súčasťou je výber ročníkov Chateau Mouton Rothschild. Bez ohľadu na to, koľko jedál si vyberiete, budete mať príležitosť ochutnať celkom 43 ročníkov od tohto váženého výrobcu vín.

Súvisiace: 8 najlepších hotelov pod vodou na svete

Každú večeru pripravuje na mieru vrchný šéfkuchár Jean Lux Royere a hosťuje ju Goldston, ktorý sa podelí o svoje poznatky o víne a príbehy o budovaní hotelovej kolekcie.

Hotel Post Oak.

Výhody balíka sa tým však nekončia. Za každú rezervovanú večeru sa hostia môžu okrem ubytovania v kráľovskej luxusnej izbe na dve noci ( takže v hoteli je možné stráviť celkom osem nocí ) odviezť dvoma úžasnými novými vozidlami Bentley: 2020 Continental GT Cabrio a Bentagya v limitovanej edícii 2020. Aj keď sa možno po všetkých tých oslňujúcich jedlách budete chcieť posadiť na sedadlo spolujazdca a nechať niekoho iného, ​​aby Vás odviezol domov.

Hotel Post Oak.

Zdroj: NYTimes

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.