Tento apartmán v hodnote £ 160 miliónov je najdrahšou nehnuteľnosťou vo Veľkej Británii

Apartmán v Londýne získal ocenenie za to, že sa stal najdrahšou nehnuteľnosťou v Spojenom kráľovstve, keď bol ohodnotený na 160 miliónov libier. Nachádza sa v mimoriadne exkluzívnej budove One Hyde Park v Knightsbridge, pričom nehnuteľnosť je zapísaná ako byt/mezonet v katastri nehnuteľností.

Kupujúci môže byť anonymný, ale fotky interiéru sú verejné a ponúkajú letmý pohľad do sveta špičkových nehnuteľností, aké ste si nikdy nevedeli predstaviť.

Za kráľovskú sumu vo výške 160 miliónov libier nemáte k dispozícii iba jedno, ale hneď dva z najvyšších poschodí hotela One Hyde Park, ktorý okrem obvyklých izieb a kúpeľní ponúka aj luxusné doplnky vrátane sauny, posilňovne, golfového simulátora, vínnej pivnice a služby komorníka.

Súvisiace: Najbohatší ľudia sveta sa sťahujú do luxusných bytov značiek ako Bvlgari či Armani

Medzi ďalšie vymoženosti patrí 24-hodinová bezpečnostná služba vyškoleného personálu S-A-S, vlastná upratovacia služba, práčovňa a chemické čistenie v rovnaký deň. Spomenuli sme bazén?

Môžete využiť aj izbovú službu vedľajšieho hotela Mandarin Oriental.

Fotky ukazujú, že vďaka svojim oknám od podlahy až k stropu ponúka byt aj závideniahodný výhľad na Londýn. Paleta farieb je tlmená v štýle luxusných hotelov, ale priestor stále vyzerá teplo a pohodlne.

Tento mestský palác v Londýne je vlastnený majetkovým magnátom Nickom Candym, ktorý predal byt zahraničným spoločnostiam, aby mohol byť znovu založený. To znamená, že hoci technicky byt predal, stále ho vlastní. Jeho zástupca túto transakciu označil skôr za „refinancovanie“ ako predaj.

Zdroj: Metro, DesignLimitedEdition

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.