Táto luxusná jachta pre objaviteľov je vybavená dobrodružnými hračkami

Superjachta Exuma.

Luxusná jachta Exuma bola postavená na mieru pre objaviteľov a všetkých, ktorí túžia po dobrodružstve. Zvykli sme si už na to, že keď hovoríme o luxusných jachtách, obvykle ich spájame s obrovskými bazénmi, prípadne s elegantnými palubnými priestormi, určenými na opaľovanie či regeneráciu tela a mysle počas hodín relaxu strávených na lodi. Avšak táto oceneniami opradená superjachta je plná moderných hračiek, ktoré jej pomáhajú uspokojiť túžbu po bádaní neprebádaného a umožňujú jej majiteľovi vydávať sa na vzrušujúce expedície.

Obojživelné vozidlo na palube jachty Exuma.

Na palube jachty Exuma ako prvé z pozoruhodnej výbavy nájdete vznášadlo, ktoré bolo pôvodne navrhnuté pre pátracie a záchranné tímy. Ďalej je tu umiestnený skúter značky Seabob určený na potápanie, tradičný vodný skúter Seadoo RXT215 Waverunner a obojživelné vozidlo Lveco, ktoré dokáže premávať po mori rovnako dobre ako po suchej zemi. So zástupom takýchto hračiek niet žiadnych pochýb o tom, že objavovanie nedotknutých ostrovov nebolo nikdy takým jednoduchým a zábavným.

Obojživelné vozidlo v akcii.

A to ešte stále nie je všetko. Exuma má totiž vo výbave aj dva horské bicykle, ktoré Vám nielen umožnia preskúmať terén týchto skrytých ostrovov, ale keď sa už ocitnete naspäť v prístave, poskytnú Vám možnosť rýchlej prepravy do najbližšej luxusnej reštaurácie. Ak však uprednostňujete viac uvoľnenú zábavu, na palube je k dispozícii aj niekoľko nafukovacích hračiek, s ktorými môžete šantiť vo vode.

Na palube predsa len nechýba komfort a vírivá vaňa.

Zaujímavou je skutočnosť, že luxusná jachta zvonku vôbec nevyzerá ako dobrodružné plavidlo, za čo vďačí svojim elektronicky otváraným bočným panelom a podpalubným úložným priestorom, kde sú uskladnené všetky hračky. Interiér jachty navrhla talianska lodenica Perini Navi, kým o dizajn exteriéru sa postarala spoločnosť Vitruvius.

Súvisiace: Najväčšia luxusná jachta na svete za $800 miliónov bude mať kasíno aj galériu

Plavidlo je postavené na mieru pre 9 hostí ubytovaných v 6 izbách, medzi ktoré sa radia 2 hlavné spálne, 2 VIP apartmány, 1 dvojlôžková kabína a 1 jednolôžková kabína. Na palube je okrem toho priestor pre posádku tvorenú 9 členmi, ktorí cestujúcim počas plavby zabezpečujú ničím nerušené pohodlie a jedinečné zážitky. Superjachta Exuma je momentálne k dispozícii na prenájom a bude Vás stáť 212 000 dolárov na týždeň.

Luxus na palube jachty Exuma.

Zdroj: Pursuitist, SuperYachts

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.