Táto dubajská letecká spoločnosť ponúkala najexkluzívnejší iftar na svete

Dubaj je synonymom luxusu a pompéznosti, a aby zostal verný svojej povesti, vítala moslimských labužníkov najluxusnejším iftarom, práve nedávno pred príchodom Ramadánu.

Súkromná letecká spoločnosť Jetex lákala hostí na iftar za $17 969. Vravíte si, prečo tak veľa? V cene bol totiž aj odvoz autom Rolls-Royce k súkromnému lietadlu, ktoré vás vynieslo do oblakov, kde ste si mohli v balíku vychutnať tradičné ramadánske delikatesy podávané zamestnancami luxusného rezortu Bulgari Resort Dubai.

Chuť vám nepochybne zlepšili aj neopakovateľné výhľady na pohoria Al Ain, Jebel Jais a Hatta. Ďalej ste mohli preletieť ponad Arabské more a mesto Fudžajra a bezpečne pristať na pobreží Arabského zálivu pri mestách Umm Al Quwain, Ajman a Sharjah.

Spoločnosť dokonca zaobstarala špeciálne povolenia pre optimálnu rýchlosť a nadmorskú výšku letu, aby si pasažieri mohli nerušene vychutnávať nádherné výhľady.

Adel Mardini, zakladateľ a výkonný riaditeľ spoločnosti Jetex, týmito slovami lákal na tento zážitok: “Iftar v oblakoch dáva tisícročnej tradícii úplne novú dimenziu, relevantnú pre 21. storočie.”

S tým nemôžeme nesúhlasiť!

Zdroj: Whats On

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.