Taliansky odborník starostlivosti o pleť teraz ponúka svoje služby v New Yorku

Veľmi žiadaný kozmetický expert Pietro Simone prináša svoje špičkové techniky do salónu s názvom Parlor NYC.

Veľmi žiadaný kozmetický expert prináša svoje špičkové techniky do salónu s názvom Parlor NYC. (obr.)

Pietro Simone je známy vďaka svojim metódam starostlivosti o pleť, pri ktorých sa vyhýba klasickým technikám a orientuje sa na skutočné výsledky. Vďaka svojej praktickej senzitivite sa jeho služby stali obľúbené nielen u žien, ale aj u mužov.

Simone poznamenal: „Muži zbožňujú moje kozmetické procedúry, pretože milujú masáže!“ … „Techniky pôsobia až do vnútra fascie – obalu svalu, moje ošetrenie sa zameriava na lymfatický systém, uvoľňuje svalstvo a napätie z tvárí.“

Jeho unikátna metodológia kombinuje suchú tvárovú techniku masáže a staré postupy ako Gua Sha s najnovšími technológiami, vrátane mikroneedlingu a terapie známej ako Endosphere. Po otvorení úspešnej kliniky v Londýne prekročil mláku a priniesol svoje žiadané ošetrenie do špecializovaného apartmánu v salóne Parlor (NYC).

Čo odlišuje Simoneho techniky, je práve jeho suchá tvárová masáž. Táto technika preniká až za povrch, aby rozpracovala svaly tváre. Proces je naozaj intenzívny, bez použitia olejov alebo masiek. Ale rovnako ako aj v posilňovni, žiadna práca, žiadna pláca.

Simone vysvetľuje, že jeho tvrdá technika dovoľuje „zapojiť všetky svaly a spojivové tkanivá tváre“, ktoré sa zvyčajne príliš nenamáhajú. Výsledky sú okamžite viditeľné – brada sa zdá pevnejšia a zvyšok tváre vyzerá viac vyformovaný.

Pietro Simone pri použití svojej vlastnej techniky ​​masáže tváre.

Simone používa počas ošetrenia svoju vlastnú radu produktov, čo dotvára originálny celok. Trvalo mu roky, kým vyvinul toto spojenie aktívnych ingrediencií proti starnutiu – všetky pochádzajú z  Talianska a chránia pred stresormi moderného života. Prípravky nie sú mastné, rýchlo sa vstrebávajú a majú neutrálnu vôňu s jemným nádychom mandlí a hroznového oleja, ktorý nie je príliš prenikavý.

Simone každé ošetrenie prispôsobuje potrebám klienta, ponúka širokú škálu špičkových technológií a doplnkových funkcií, vrátane kryoterapie a microneedlingu. Jeho najcitlivejšie ošetrenie predstavuje tzv. infúzia zlatého žiarenia, ktorá je dostupnou výlučne v salóne Parlor. Toto ošetrenie zahŕňa jeho charakteristickú tvárovú masáž, pridáva dvojkrokový aktivačný peeling z 24 karátového zlata a masáž 24 karátovými zlatými listami na zvýšenie produkcie kolagénu a zosvetlenie pokožky.

Salón Parlor je zastávkou pre zdokonalenie tela. Služby zahŕňajú injekcie, kozmetickú stomatológiu, akupunktúru, výživové poradenstvo, vlasový styling, masáže, ktoré vykonávajú odborníci z  každej oblasti. Niektorí klienti považujú čas strávený v salóne Parlor za ozdravovací, kedy môžu navštíviť odborníkov z viacerých odvetví počas jedného popoludnia bez toho, aby museli obehnúť celé mesto. Predstavte si to ako dokonalé zladenie.
 
Zdroj: NYTimes

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.