Takto vyzerá najdrahší interiér reštaurácie na svete

Definícia luxusného stravovania sa práve zmenila. Môže za to reštaurácia Scott’s, ktorá sa v súčasnosti pýši vôbec najdrahším interiérom na svete! Legendárna reštaurácia z londýnskej štvrte Mayfair novým dizajnom svojich interiérových priestorov od základov zmenila vnímanie luxusu a gurmánstva, pričom mnohí ľudia sa už nevedia dočkať jej návštevy.

Rekordný interiér sa v rámci tejto reštaurácie nachádza v miestnosti nazvanej „Platinum Arowana“, ktorá je domovom 18 neoceniteľných umeleckých diel a honosných interiérových dizajnových prvkov, ktorým sa nevyrovná zariadenie žiadneho iného stravovacieho priestoru na svete. Do tejto miestnosti s rozlohou deväť metrov štvorcových sa zmestí šesť až osem hostí, ktorí môžu v superluxusnej a superexkluzívnej scenérií obdivovať diela umelcov ako Pierre-Auguste Renoir, Joan Miró, Émile Bernard či Marc Chagall.

Rovnako luxusnými sú aj stoličky, ktoré sa nachádzajú na podlahe špeciálne vykladanej polodrahými kameňmi. Celá miestnosť je osvetlená exkluzívnymi svetlami značky Lalique, ktoré starožitným predmetom v priestore dodávajú skutočne prepychovú atmosféru.

Keď sa rozhodnete dopriať si večeru v miestnosti Arowana, budete mať samozrejme na výber z kulinárskych špecialít reštaurácie Scott’s – okrem iného môžete ochutnať homára na spôsob Thermidor, lososovú polievku miso, prípadne exkluzívnejší tanier s morskými plodmi, ustricami, celým homárom, krabom, dublinskými garnátmi, špecialitou ceviche z morského ostrieža, atlantickými krevetami a mušľami. Ak teda máte záľubu v luxusnom stravovaní, miestnosť Platinum Arowana v reštaurácii Scott’s je pre Vás ako stvorená.

Zdroj: GQ-Magazine

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.