Takto bude vyzerať prvý luxusný hotel vo vesmíre

Prvý luxusný hotel vo vesmíre.

Priestor môže byť konečnou hranicou, ale pre Orion Span je to ďalší veľký cieľ, najmä teda v oblasti luxusných hotelov.

Startup (začínajúca spoločnosť) plánuje spustiť prvý vesmírny luxusný hotel, ktorý umožní hosťom zažiť niečo, čo neponúka žiadny iný hotel na vysokej úrovni – zázrak vesmírneho cestovania. Stanica Aurora spoločnosti Orion Span je navrhnutá na uvedenie do prevádzky v roku 2021 a údajne môžete byť jej hosťom už počas nasledujúceho roka.

Jedlo môže byť priemerné, ale tento hotel sľubuje najlepšie výhľady, aké kedy uvidíte!

Zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti – Frank Bunger, ktorý hovoril o tejto téme na summite Space 2.0 v San Jose, v štáte Kalifornia poznamenal: „Spúšťame prvý cenovo dostupný luxusný hotelový priestor.“

Avšak s počiatočnými nákladmi na 12-dňový pobyt v blízkosti 9 miliónov dolárov je „cenovo prístupný“ faktor určite sporný.

Ak ste zvyknutí na priestranné izby ako v bežných hoteloch, následne sa v Aurora môžete cítiť inak, pretože obsahuje štyri hosťovské apartmány, ale meria celkovo 42 metrov štvorcových.

Súvisiace: Miliardári investujú do vesmírneho cestovania

Aurora sa bude nachádzať približne 321 nad zemou a okrem svojich štyroch hostí bude hostiť 2 členov posádky. Zároveň to môže byť jediný luxusný hotel, ktorý nesľubuje vynikajúci kulinársky zážitok.

Bunger poznamenal: „Predpokladom stanice Aurora je, aby hostia žili, cítili a dýchali, ako astronaut,“ … „Nebude to päťhviezdičkové stravovanie. Vo Vesmíre oheň a plyn nefunguje ako na Zemi.“

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.