Svetoznáma modelka Adriana Lima predstavuje novú kapsulovú kolekciu v spolupráci so značkou Puma

Športová značka len nedávno spojila svoje sily so svetoznámou brazílskou supermodelkou a spoločne vytvorili jedinečnú kapsulovú kolekciu, ktorá sa skladá zo športových kúskov inšpirovaných láskou supermodelky k boxu a k móde.

Táto kolekcia inšpirovaná retro boxerským oblečením a bežnou mestskou módou zahŕňa výnimočné kúsky, ako sú športové podkolienky, tréningové rukavice, športovú podrpsenku AL Always Ready a legíny spoločne s obuvou, ktorá je dokonalým vyjadrením vyberaného štýlu. Tieto módne kúsky boli pritom nedávno predstavené aj samotnou Adrianou Limou na fotení, ktorého výsledné fotografie sú dychvyrážajúce. Modelka na nich pózuje v červenej croptopovej veste a sivých joggingových nohaviciach.

Matka dvoch detí sa priznala, že lásku k boxu prechováva už viac ako 18 rokov. V súčasnosti tak trénuje takmer denne a to konkrétne v telocvični High-Performance Center v New Yorku, kde s ňou jednotlivé tréningy absolvuje aj známy trenér Michael Olajide ml. ( ktorý je bývalým profesionálnym boxerom z 80. rokov minulého storočia ). Tento šport pritom považuje za jedno z najlepších cvičení vôbec.

Komentujúc novovzniknutú spoluprácu so značkou Puma, Lima uviedla: „Mať svoju vlastnú kolekciu bolo vždy mojím snom, ktorý sa teraz pretavil do reality. Navyše musím konštatovať, že spolupráca so značkou Puma je vždy nesmierne prínosná a efektívna. Presvedčila som sa o tom už veľa krát v prípadoch, kedy som sa stala tvárou jej kampaní. No skúsenosť s vytvorením vlastnej kolekcie za jej pomoci toto tvrdenie len o to viac potvrdzuje.“. Na otázku o tom, odkiaľ čerpala inšpiráciu pre jednotlivé kúsky, odpovedala: „Inšpiráciu som čerpala najmä z boxu a jeho retro verzie, nakoľko je tento šport mojou obrovskou vášňou.“ Musíme uznať, že vyskúšania tejto novej kolekcie na vlastnej koži sa už nevieme dočkať! A čo vy?

 

Zdroj: Fashionunited

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.