Spoločnosť Aston Martin postaví dokonalý ultra luxusný priestor pre vás a vašu zbierku automobilov

Ak ste jedným z mála šťastných ľudí na Zemi, ktorí vložili peniaze v hodnote 3,8 milióna dolárov do Aston Martin Valkyre, nemali by ste sa uspokojiť s bežnou garážou, v ktorej nevynikne výnimočnosť pripravovaného hyperautomobilu. Spoločnosť Aston Martin si tento fakt uvedomuje a nedávno oznámila otvorenie galérií a garáží Aston Martin Automotive.

Nová služba s názvom Q, ktorú vytvorila divízia spoločnosti Aston Martin na zákazku, umožní zákazníkom pracovať s dizajnérskym tímom spoločnosti a renomovanými architektmi pri budovaní luxusného priestoru špeciálne navrhnutého podľa ich potrieb, preferencií a vkusu. Dizajnérsky tím britskej automobilky už ukázal svoju zdatnosť vytvorením interiérového dizajnu pre 66-poschodovú rezidenciu Aston Martin v Miami a dom Aston Martin Aoyama v Tokiu.

Súvisiace: Prvý rezidenčný projekt Aston Martin zakotvil v Miami

Honosná, na mieru šitá garáž môže byť čokoľvek od minimalistického priestoru so zameraním na auto, až po pravé „ústranie“ pre všetky autá zákazníka. Aston Martin demonštroval niekoľko príkladov s prvkami ako sú točité schodiská, veľké akváriá a dokonca aj strešné bazény. Niektoré z interpretácií sú dosť prepracované a poskytujú predstavu o tom, ako sa môžu zákazníci zamerať výlučne na autá. Program môže byť rozšírený aj na celý dom, ktorý je postavený okolo automobilu klienta. Spoločnosť už začala prijímať objednávky, avšak cena za túto službu ešte nebola ohlásená, čo sa predpokladá byť rozhodujúcim faktorom.

Zdroj: Driving, LoveProperty

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.