Spoločnosť Aman organizuje spirituálne pobyty v rezortoch v Ázii

Hotelierska skupina Aman je jednou z mála spoločností svojho druhu, ktorá pre svojich klientov starostlivo vyberá jedinečné zážitky a zameriava sa na spirituálnu stránku dovolenkárov. Táto skupina v súčasnosti ponúka sériu šesťdňových relaxačných pobytov s príznačným názvom Journey to Peace („cesta k pokoju“), ktorú bude možné absolvovať v čase od 24. októbra do 28. novembra a hostia na nej skutočne zažijú cestu za vlastným duševným pokojom.

„Cestu k pokoju“ bude viesť tibetský duchovný majster Geshe YongDong v rámci štyroch vybraných rezortov. Destinácie, ktoré boli zvolené pre túto jedinečnú cestu, sa nachádzajú v rôznych lokalitách juhovýchodnej Ázie. Spirituálna exkurzia sa bude konať od 22. do 28. októbra v rezorte Amanoi na pobreží Vietnamu; v rezorte Amanpuri na ostrove Phuket od 2. do 8. novembra; od 12. do 18. novembra bude nasledovať Amansara v meste Siem Reap neďaleko nádherných zrúcanín Angkor Wat; a nakoniec od 22. do 28. novembra v rezorte Amantake v budhistickom centre Luang Prabang, ktoré je zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Majster Geshe YongDong očarí hostí diskusiami o starobylých lekciách tibetského učenia Bon. Celý program tejto spirituálnej cesty bol navrhnutý pre jedincov, ktorí hľadajú pokoj a vnútorný stav šťastia. Rezort sa bude každý deň pobytu zameriavať na jednu z piatich kľúčových konceptov, ktoré nakoniec zmenia stav mysle účastníka takým spôsobom, aby mohol žiť zdravším a šťastnejším životom. Hostia si môžu vybrať šesťdňový pobyt v jednom rezorte, skombinovať dva alebo viac rezortov, alebo sa dokonca zúčastniť celého mesačného programu vo všetkých štyroch destináciách.

Zdroj: Culture Trip, HuffPost

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.