Speváčka Madonna nedávno kúpila rezidenciu V Hidden Hills za $19,3 miliónov

Je späť! Po dvanástich rokoch cestovania sem a tam medzi newyorskou časťou Hamptons a portugalským Lisabonom sa Madonna rozhodla zapustiť svoje multimiliónové korene v Los Angeles, hoci len nedávno sa nachádzala na východnom pobreží (v Hamptons), kde slávila Veľkú Noc. Táto známa popová hviezda sa vrátila do „mesta anjelov” v priebehu minulého roka uprostred karantény z dôvodu ochorenia Covid-19, kde sa zdržiavala v honosnej prenajatej nehnuteľnosti v oblasti Coldwater Canyon v Beverly Hills. Jej rozhodnutie tu chvíľu zostať môže mať niečo spoločné s jej životopisným filmom, ktorý sa rozhodla režírovať a ktorého je spoluautorkou so spisovateľkou a producentkou Diablo Cody.

Speváčka hitu “Like a Virgin“, ktorej umelecké meno pozostáva len z jedného slova a ktorá oslávila 62 rokov, neustále posúva sociokultúrne hranice, mení módne trendy a produkuje jeden hit za druhým – jej štrnásty štúdiový album nazvaný “Madame X’’, ktorý bol vydaný v roku 2019 predstavuje jej deviaty debut na vrchole rebríčku Billboard 200.

Súvisiace: Luxusný dom vhodný pre technologického miliardára alebo Tonyho Starka

Táto hviezda hľadala široko-ďaleko rezidenciu, ktorú by mohla nazývať svojím domovom. Nakoniec sa vyhla svojim bývalým obľúbeným nehnuteľnostiam v Beverly Hills a v Hollywood Hills, kde v minulých desaťročiach vlastnila domy, a namiesto toho zamierila do predmestia, kde utratila 19,3 miliónov dolárov za rezidenciu speváka The Weekend v oblasti Hidden Hills, stráženého bránou a plného celebrít.

Vstup do domu s bránou a veľkým dvorom pre automobily.

The Weekend pred 4 rokmi kúpil túto úplne novú rezidenciu takmer za 18,2 miliónov dolárov a spočiatku ju ponúkol trhu za účasti veľkej pozornosti, s príliš optimistickou ponukou na hodnote 25 miliónov dolárov. Cena časom poklesla takmer až na 22 miliónov, až kým neprišla Madge a zjednala zľavu o ďalších 2,7 miliónov. So svojimi deviatimi spálňami, deviatimi veľkými a dvoma malými kúpeľňami a s rozlohou 3810 metrov štvorcových, rozdelených medzi sedem spální v hlavnom dome a dve spálne v hosťovskom dome, je tam dostatok miestností pre túto divu s medzierkou medzi zubami, ktorá cestuje so štyrmi zo svojich šiestich detí v sprievode asistentov, opatrovateliek a bezpečnostného personálu.

Speváka The Weekend pri predaji zastupoval realitný maklér Angel Salvador zo spoločnosti The Agency, zatiaľ čo Madonnu v jej kúpe zastupoval realitný maklér Trevor Wright z firmy The Beverly Hills Estates.

Cesta s bránou sa točí k veľkému automobilovému dvoru, zatiaľ čo dvojnásobne vysoký foyer pripravuje pôdu pre súčasnú okázalosť s čistými líniami, ktorá je prítomná všade v tejto nehnuteľnosti.

Svetlý interiér vstupného priestoru domu.

Schodisková galéria vedľa foyeru je natoľko priestranná, že sa detské krídlo pohodlne vojde pod plávajúce schodisko.

Drevené schodisko vedľa domácej galérie.

Formálna obývačka vedie až k dvoru za domom, zatiaľ čo formálna jedáleň zahŕňa aj pútavú vináreň, ktorá sa nachádza blízko vstupného priestoru a je vybavená LED podsvietením.

Formálna jedáleň.

Impozantná kuchyňa je preplnená kuchynským vybavením prémiovej kvality a nachádza sa v nej nie jeden, ale rovno dva obrovské ostrovčeky s kamennými pultami za účasti vodopádových okrajov. Ku kuchyni je pripojený aj raňajkový kútik a obrovská rodinná izba, kde sklenená stena mizne dovnútra stien a tak plynulo spája izbu s vyhrievanou lodžiou.

Priestranná kuchyňa s dvomi veľkými ostrovčekmi.

Okrem kuchyne a rodinnej izby v zamestnaneckom krídle, obsahuje hlavné poschodie priestranný hosťovský apartmán, posilňovňu, mediálny salónik a pracovňu s krbom z čierneho mramoru.

Útulný priestor pracovne s krbom z čierneho mramoru.

Hlavná spálňa dominuje celému krídlu na druhom poschodí a nachádza sa v nej krb zasadený do steny z lešteného kameňa, na ktorej sú police s LED podsvietením a súkromný balkón s výhľadom na celý dvor. Nájdete v nej aj dva vybavené šatníky a luxusne vybavenú vaňu.

Hlavná spálňa so súkromným balkónom a rozsiahlym výhľadom.

Medzi hlavným domom a pavilónom pod holým nebom, ktorý oplýva krbom a vonkajšou kuchyňou, je zamatovo hebký pokosený trávnik, bazén s nekonečným okrajom a wellness.

V nehnuteľnosti sa nachádza aj bazén s tzv. nekonečným okrajom a wellness.

Konská stajňa bola premenená na dodatočný flexibilný priestor na bývanie, zatiaľ čo päťmiestna garáž sa môže ľahko premeniť na domácu diskotéku vďaka svojmu fialovo sfarbenému LED podsvieteniu, ktoré bolo vyrobené na mieru.

Futuristická päťmiestna garáž s LED podsvietením.

Za domom pri bazéne sa nachádza zastrčená (do svahu) tienená terasa s výhľadom, vedľa ktorej je postavené vonkajšie basketbalové ihrisko reálnej veľkosti.

Tienená terasa a basketbalové ihrisko reálnej veľkosti.

Niektorými z Madonniných nových susedov v Hidden Hills sú napríklad raper Lil Wayne, ktorý tu nedávno utratil za nehnuteľnosť 15,4 miliónov dolárov, raper Drake, herec John Stamos, basketbalista Dwyane Wade, internetová celebrita Jeffree Star, herečka Lori Loughlin a niekoľko členov Kardashianského klanu.

Madonnin bývalý dom v Beverly Hills, kúpený v roku 2003 za 12,5 miliónov dolárov, od herečky Sely Ward a predaný o dekádu neskôr za 19,5 miliónov dolárov, vlastní momentálne magnát energetického nápoja Rockstar – Russ Weiner, ktorý si ho uchmatol v roku 2015 za 19 miliónov dolárov. Tento dom bol počas posledných štyroch rokov tak často ponúkaný a následne sťahovaný z trhu, že nikto by sa vôbec neobťažoval s týmto rátaním. Jeho cena stúpala až na 49 miliónov, ale na konci roku 2020 a začiatkom roku 2021 nakrátko poklesla na 29,995 miliónov dolárov. Ako jeho terajšia cena je uvedená čiastka 35 miliónov dolárov.

Súvisiace: Rebríček 20 najdrahších domov celebrít na svete

Medzi majetkom tejto svetobežníckej divy sa nachádza aj obrovský trojitý mestský dom na Manhattanskom Upper East Side, ktorý kúpila pred dvanástimi rokmi za 32 miliónov dolárov a 30 akrová farma s koňmi v Hamptons. Nesmieme zabúdať na to, ako údajne pred 3,5 rokmi minula okolo 9 miliónov dolárov za Maurský obrodenecký kaštieľ z 18. storočia blízko pri portugalskom Lisabone.

Prezrite si viac obrázkov nehnuteľnosti nižšie.

Zdroj: Realtors, Fortune

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.