Slúchadlá AirPod Pro za neuveriteľných $ 67 000 sú už predané!

Novinka od Apple zaujala nielen vzhľadom, ale aj cenou.

Byť verným zákazníkom spoločnosti Apple je občas trochu náročné, najmä keď konkurencia ponúka podobné produkty za atraktívne ceny. Niektorí uprednostňujú napríklad obaly, či nabíjačky od iných spoločností, no stále veľká skupina zákazníkov je na trhu verná práve tomuto gigantu. Avšak, na trhu sa objavila novinka, ktorá sa považuje za majstrovské dielo, či skôr unikát. Ide o bezdrôtové slúchadlá od spoločnosti Caviar, ktoré nie sú lacnou záležitosťou, keďže na ich výrobu bolo použité 18-karátové žlté zlato a nad ich kúpou dvakrát popremýšľa aj ten, kto si ich môže dovoliť, keďže cena slúchadiel je neuveriteľných 67 280 dolárov.

Spoločnosť Caviar, so sídlom v Rusku, bola založená ešte v roku 2011 a rýchlo si vybudovala značnú povesť, čo sa pripisuje najmä spolupráci s firmou Apple pri modifikácii iPhonov a iných zariadení, pomocou drahých kovov a barokových motívov. Exkluzívne slúchadlá AirPod Pros sú zrkadlom spoločnosti Caviar a poukazujú na jej veľkolepý štýl. Slúchadla si už našli svojho majiteľa, a to aj napriek vysokej cene. Ide o najvyšší stupeň luxusu, no nenechajte sa odradiť, pretože stále si môžete vylepšiť aj tie slúchadlá, ktoré vlastníte a nepotrebuje žiadne drahé kovy.

Súvisiace:
Zlatý iPhone Xs v cene $50 000
Tento iPhone XS Max vyrobený z čistého zlata stojí $15 000

Spoločnosti Caviar sa podarilo predať produkt za horibilnú sumu, no v ponuke majú aj ďalšie, a to najmä pre milovníkov kože, ako napríklad puzdrá pochádzajúce z hovädzieho dobytka, aligátora, či dokonca pytóna. Ceny začínajú na 1 000 dolároch a stúpajú vyššie. Ak by toto všetko nestačilo, tak značka Caviar ponúka ešte niečo. Pripravili si službu s názvom Caviar Atelier pre tých, ktorí by si najradšej svoj produkt navrhli sami a dali mu vysnívaný tvar, či dokonca vlastné logo.

V súčasnosti, keď sa stretávame s čoraz homogénnejšími zariadeniami, Caviar prišiel s nápadom, ako sa odlíšiť od ostatných. V podstate neprišli na trh s ničím novým, ale pracujú s tým, čo už poznáme a dávajú tomu novú tvár. Má to aj svoje výhody. Nikdy si váš mobil, či bezdrôtové slúchadlá AirPod nezameníte s niekým iným, pretože ide o unikáty, no bude vás to stáť “majland“.

Zdroj: HypeBeast

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.