Sen Instagramerov sa plní – Reštaurácia „Interstellar“ v Mexico city je zdobená 250 000 LED svetlami

Ak ste fanúšikom Christophera Nolana a obzvlášť milujete film „Interstellar“, je tu pre Vás pár informácií! Svetový kongres a exhibičné centrum v Mexiku, inšpirované hitom science fiction filmu Citibanamex, je pripravené na otvorenie dverí do reštaurácie, ktorá je tematicky zameraná na film a môže sa pochváliť miliónmi hviezdnych svetiel a iluzionistickými predmetmi.

Rozprestierajúc sa na 200 metroch štvorcových je nový dizajn úžasnej reštaurácie vytvorenými spoločnosťami Almazán Y Arquitectos Asociados, Concepto Taller De Arquitectura a Pin Studio, ktorí sa snažili vytvoriť priestor, kde návštevníci môžu zažiť skúsenosť nachádzať sa v priestore „mimo sveta“.

Pýši sa hviezdnou oblohou vytvorenou z 250 000 LED svetiel, kontrastujúcich s čiernymi interiérmi a množstvom zrkadlových stolov pre efekt. Okrem sledovania osvetlenej galaxie, návštevníci reštaurácie si môžu užiť prehliadku knižnice (pri vchode), pričom niektoré z kníh visia zo stropu, a tak vytvárajú dojem antigravitácie.

Súvisiace:
Moderné nákupné centrá by sa mali sústrediť na zážitky a Instagram
Toto by mohol byť najpopulárnejší španielsky hotel na Instagrame

Reštaurácia je špeciálne vytvorená ako časť Millesime Mexico 2019 (interaktívne podujatie luxusných kuchynských zážitkov, ktoré sa každoročne koná v kongresovom centre) s víziou „pretransformovať vesmír do obsahu a prepletením času a priestoru vytvoriť vizuálne veľkolepé prostredie.“ Reštaurácia zostane otvorená na obmedzený čas v kongresovom centre krajiny, s označením Citibamex. Chceli by ste ju navštíviť?

Zdroj: Collater

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.