Samsung AirDresser – čistiaci prístroj ktorý automaticky vyčistí a vyžehlí vaše oblečenie

Spoločnosť Samsung pracuje na tom, aby životy svojich zákazníkov naplnila technológiami a pomohla ich tak čo najviac zjednodušiť. Ich najnovší výmysel „Air Dresser“ vyzerá ako sci-fi zariadenie priamo z filmu (veľa jedincov z generácie Milénia by tento film nazývalo rozprávkou vzhľadom na to, ako veľmi vám uľahčí život).

Váš šatník znervóznie pri porovnaní s touto technologickou hračkou, ktorá do vášho šatníka prinesie inteligentnú naparovačku, s ktorou bez námahy narovnáte oblečenie, spolu so systémami JetSteam a Jet Air. Nemôžem si pomôcť, ale hneď si spomeniem na svojho manžela, pretože Air Dresser by bol najlepším darčekom pre neho a jeho šatník, snobský a pracne usporiadaný priestor, ktorý vyžaduje oblečenie, ktoré je pravidelne naparované, žehlené alebo odborne čistené. Air Dresser svojimi uhladenými tvarmi pripomína elegantnú chladničku a popiera všetky normy tradičnej práčovne; nespôsobuje takmer žiadny hluk, nepoužíva čistiaci prostriedok a vaše odevy rozhodne zanechá panensky čisté a vyžehlené, a zároveň ich zbaví nepríjemností, ako je pot a zápach dymu. Podľa tvrdení spoločnosti Samsung je zariadenie také tiché, že ho môžete umiestniť do svojej spálne. Magická čistiaca skriňa sa skladá z troch „vzduchových vešiakov“, systému „Jet Air“, ktorý slúži na uvoľnenie a odstránenie prachu, a systému ,,JetSteam’’ na ničenie baktérií, vírusov a alergénov.

Súvisiace: 7 rozhodnutí pred kúpou obleku na mieru

Tých, ktorí sa obávajú pachov od potu, tabaku alebo jedla, poteší informácia, že Air Dresser je vybavený dezodoračným filtrom na odbúranie častíc spôsobujúcich zápachy. Air Dresser je zároveň nenáročný na údržbu, keďže jeho súčasťou je samočistiaci program, počas ktorého sa prístroj odvlhčí a dezinfikuje. V neposlednom rade môže tento prístroj slúžiť tiež ako zvlhčovač vzduchu v miestnosti. Samsung AirDresser sa objaví na trhu už v apríli a jeho cena bude začínať na 1400 dolároch.

Zdroj: ZDnet

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.