Saint Laurent predstavil svetu novú modelku z Trinidadu

Značku Saint Laurent obvykle reprezentuje skupina modeliek, ktorá je dynamickou zmesou vychádzajúcich hviezd a známych mien pútajúcich pozornosť všetkých kritikov.

Svetovo uznávaná značka 27. septembra predstavila svoju kolekciu Jar 2018. Dizajnér Anthony Vaccarello a kastingový riaditeľ Piergiorgio Del Moro sa okrem iných rozhodli na mólo poslať zostavu v zložení Kaia Gerberová, Mica Arganarazová a Lennon Gallagher, ktorý je vydareným synom speváka Liama Gallaghera.

Tieto veľké mená zaručene upútajú pozornosť nadšencov módy, no Vaccarello a Del Moro predstavili aj niekoľko nováčikov. Medzi nimi sa vyskytla Naomi Chin Wingová, ktorá je okúzľujúcou 17-ročnou modelkou z ostrovného štátu Trinidad a Tobago.

Súvisiace: 5 spôsobov, ktorými dosiahnete úspech vo svete luxusu

Tým, že vystúpila na módnej prehliadke pod krídlami značky Saint Laurent, si splnila dlhoročný detský sen. Jej túžbou totiž bolo presadiť sa v svete európskej módy a pokoriť mólo podobne ako jej krajanka z Karibiku, Joan Smallsová. Wingová pred samotnou prehliadkou povedala: „Pre dievča z ostrova je cesta do Paríža, spoznávanie a spolupracovanie s novými ľuďmi splneným snom. Je to moja prvá veľká medzinárodná prehliadka. Som nekonečne vďačná za možnosť stať sa tvárou takého ikonického módneho domu.“

Svet módy ju nadchýnal už od raného veku. Zúčastnila sa modelingového workshopu, ktorý sa mal stať prvým krokom na ceste za splneným snom. Vyhrala talentovú súťaž, ktorá bola súčasťou workshopu a začala pôsobiť ako modelka na lokálnej úrovni. Jej fotografie sa však rýchlo dostali k agentovi spoločnosti IMG a okamžite sa presunula na medzinárodné mólo.

Odvtedy sebavedomo kráča za svojím úspechom. Jej výnimočný vzhľad je ako stvorený pred svet luxusného modelingu, no v detstve sa jej spolužiaci posmievali. Wingová nad vtedajším správaním svojich rovesníkov iba mávla rukou a povedala: „Na základnej škole mi hovorili, že som škaredá. Teraz si užívam, že moje sebavedomie rastie s každou pokorenou výzvou. Som na míle vzdialená od hanblivého dievčatka, ktorým som bola pred rokmi.“ Vystúpenie na prestížnom parížskom podujatí jej nepochybne zdvihne sebavedomie ešte viac. Dodáva: „Je pre mňa obrovským zadosťučinením, že slávna značka ako Saint Laurent vo mne videla potenciál a vložila do mňa svoju dôveru.“

Súvisiace: Módny návrhár Michael Kors a čo formovalo jeho kariéru…

Wingová si v súčasnosti zvyká na svoju rozvíjajúcu sa kariéru a snaží sa vyrovnať s uponáhľaným tempom tohto odvetvia. Dodáva: „Modeliek je veľa a najlepších miest kde vyniknúť málo. Konkurenčný boj je skutočnou výzvou.“ Je však ambiciózna, a úprimne obdivuje oblečenie spolu s umením, ktoré súvisí aj s jeho výrobou. Jej inšpiráciou je životné dielo žien akou je Joan Smallsová. Vysvetľuje: „Počas svojej kariéry toho dosiahla neuveriteľne veľa. Môžem iba dúfať, že sa v tomto odvetví udržím rovnako dlho.“

Wingová by v budúcnosti rada spolupracovala s prestížnymi osobnosťami ako Steven Meisel, Pat McGrath a Edward Enninful. Keď bude aj ďalej pokračovať tak ako doteraz, Karibik získa ďalšiu svetovo uznávanú modelku. Zdá sa, že je dokonale pripravená zhostiť sa tejto úlohy. Dodáva: „Uvidíme, čo sa udeje v najbližších mesiacoch.“ Treba však poznamenať, že robí všetko pre to, aby jej sláva nestúpla do hlavy. „Stále musíte pamätať na to, odkiaľ ste prišli. Svojim koreňom sa musíte zavďačiť vždy, keď je to možné.“ To je vyjadrenie skutočnej hviezdy na vzostupe.

Zdroj: Vogue

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.