Rolls Royce pokrytý štyrmi miliónmi krištáľov Swarovski sa premával ulicami Manchestru

Automobily pokryté drahými kameňmi či krištáľmi sú relatívnou raritou, ale nie nepredstaviteľným výstrelkom. Nedávno to dokázal Rolls Royce, ktorý sa premával po štvrti Rusholme v meste Manchester a dal tak pozoruhodnú bodku za oslavami Eid al-Fitr, ktoré sa konajú pri príležitosti konca moslimského pôstneho mesiaca Ramadán. Toto luxusné vozidlo je posiate štyrmi miliónmi kusov krištáľov, v dôsledku čoho upútalo zraky všetkých okoloidúcich.

 

Krištáľmi pokrytý Rolls-Royce sa údajne premával ulicami Manchestru práve s cieľom podčiarknuť oslavy sviatku Eid al-Fitr. Keďže miestna moslimská komunita oslavovala koniec Ramadánu, tento skvost bolo možné pozorovať vo večerných hodinách 11. a 12. júna v štvrti Rusholme. Nedá sa pochybovať o tom, že 4 milióny jagavých krištáľov na celej karosérii luxusného auta nikto nedokázal ignorovať.

Súvisiace: Predĺžená a nepriestrelná limuzína Rolls Royce Culinan za $2 milióny

Okrem obyčajných občanov sa však na toto auto prišli pozrieť aj príslušníci miestneho policajného zboru, ktorí si ho pohotovo odfotili svojimi mobilnými telefónmi. V priebehu týchto dní sa síce Manchestrom prevalila celá flotila mimoriadne luxusných automobilov, avšak táto jagavá legenda bola jednoznačným víťazom.

Značka Rolls Royce v minulosti síce predviedla už aj model pokrytý jedným miliónom krištáľov Swarovski, avšak skvost, ktorý sa predviedol v štvrti Rusholme, bol posiaty úžasným počtom štyroch miliónov takýchto krištáľov.

V minulosti sa o takýto unikát pokúsila aj značka Mercedes, keď na trh uviedla diamantmi pokryté vozidlo Mercedes SL Class a tiež krištáľmi posypaný Mercedes CLS350. Model Rolls Royce Ghost, ktorý sa predviedol na konci Ramadánu, dosahuje cenu až 3 002 653 dolárov, pričom prostredníctvom stránky Poptop je tiež dostupný na prenájom za 445 dolárov.

Zdroj: Mirorr

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.