Rodina v Austrálii pri rannej prechádzke narazila na zlatý nuget v hodnote $ 35 000

Zdravie znamená bohatstvo a doslova sa tak ukázalo aj pre šťastnú rodinu Bendigovcov, ktorá pri rannej prechádzke narazila na zlato! Áno, presne tak. Ako vysvetlil otec, ktorého sprevádzali jeho dve dcéry a pes Lucy na prechádzke – bol to náhodný nález, ktorý sa odohral na okraji mesta (miesto chce udržať v anonymite).

Šťastný džentlmen ďalej komentoval: „Bolo to ráno na Deň matiek, kedy sme sa rozhodli ísť na prechádzku,“ … „Mama zostala doma, a ja, a moje dve dcéry a Lucy, sme sa prechádzali po okolí.“ Otec sa priznal, že prešiel okolo zlatého nugetu bez povšimnutia, bola to jedna z jeho dcér, ktorá hrudu zlata objavila a ukázala ju otcovi. Hruda zlata bola overená ako pravá a odhaduje sa, že váži okolo 624 gramov alebo 20 uncí.

Súvisiace:
Reštaurácia v New Yorku ponúka kuracie krídelká obalené v 24-karátovom zlate
Najdrahšia čokoláda na svete stojí viac ako desať iPhonov X

Hodnota nugetu je neuveriteľných 35 000 dolárov a rodina Bendigovcov to berie ako požehnanie, aj keď ho v blízkej dobe plánujú predať. Otec rodiny sa vyjadril: “Prešli sme si ťažkým obdobím, takže to padlo vhod, pretože sme mali finančné problémy. Načasovanie bolo naozaj vynikajúce.“ Rodina takisto vyjadrila túžbu vrátiť sa na anonymné miesto v nádeji, že nájdu ďalšie zlato! Takže im želáme veľa šťastia pri ich hľadaní!

Zdroj: TheAge

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.