Rihanna odhalila 15 kľúčových modelov svojej divokej, no nádhernej módnej kolekcie

Tí, ktorí mali to šťastie sedieť vo vnútri brooklynského Barclays centra počas filmovania veľkolepej Savage x Fenty show od Rihanny, vedia, že pôjde o udalosť roka! Vystúpenia svetoznámych celebrít ako Halsey, či DJ Khaleda totiž dostali dav do poriadneho varu – zatiaľ čo epické tanečné vystúpenia a perfektné výkony modeliek každého veku a veľkosti len utvrdili prítomných v tom, že Rihannina vízia spodného prádla je jednoducho neporaziteľná!

Rihanna pre Vogue, kedy bola celá akcia sfilmovaná, poznamenala: „Realizácia takejto akcie mi pripomenula moje časy na pódiu a myslím, že práve to sa stalo dôvodom toho, prečo som na to pódium dnes chcela vyjsť tiež.“

Súvisiace: Rihanna píše históriu so svojou prvou kolekciou značky Fenty

No ešte pred tým, ako sa kolekcia spodného prádla dostane do výpredaja na Amazone a na oficiálnej stránke značky Savage, Rihanna má pre svojich priaznivcov ešte jedno prekvapenie: odkrýva 15 tých najtrúfalejších modelov z celej kolekcie! Na priložených fotografiách tak môžete vidieť zmyselnosť, sexepíl a silu ženskosti oblečené svetoznámymi menami ako Bella Hadid, Gigi Hadid, Joan Smalls, či Laverne Cox.

 

Zdroj: Variety, NYpost

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.