Reštaurácia v Singapure ponúka jedlo za 2 milióny dolárov…

Ak ste si mysleli, že šiška z 24-karátového zlata za 100 USD v New Yorku je bizarná, počkajte, keď budete počuť o jedle za 2 milióny dolárov v Singapure.

Ce La Vi, ktorá je strešnou reštauráciou v singapurskom Marina Bay Sands hoteli, sa spojila s ruskou diamantovou spoločnosťou World of Diamonds, aby ponúkla výnimočný chod, ktorý sa nezastaví len pri jedle – takisto dostanete 2-karátový diamant a 10 tisíc ruží, popri iných veciach.

Dokonca aj výhľady sú neoceniteľné – Ce La Vi

Podľa Mashable, drahá večera je určená pre dvoch a trvá 8 hodín.

Začína 45-minútovým letom helikoptérou ponad Singapur a rýchlou luxusnou plavbou okolo mesta, ešte predtým ako Roll-Royce so šoférom vezme zámožný pár do reštaurácie, kde ich očakáva 10 tisíc ruží a 18-chodové jedlo.

Extravagantné jedlo zahŕňa chody ako belónske ustrice, biely kaviár a 44 – až 55-ročné archívne vína. Samozrejme, všetky tieto kúsky by mali byť jedené paličkami pokrytými diamantmi, do ktorých sú vygravírované mená večerajúcich.

World of Diamonds

Vo veľkolepom finále je páru darovaný extrémne nezvyčajný prsteň s 2-karátovým modrým diamantom.

Toto je doslova zážitok „raz za život“, keďže len zopár párov si môže dovoliť tento nezvyčajný zážitok. World of Diamonds a Ce La Vie si záujemcov preveruje a vyberá šťastného „výhercu“ tohto zážitku.

Zdroj: Mashable, FianncialTines

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.