Reproduktor Beoplay A9 od spoločnosti Bang & Olufsen vynovený o prvky mesiaca

Reproduktor od spoločnosti Bang & Olufsen.

Pamätáte si na scénu z filmu Bruce Všemohúci, keď Jim Carrey pritiahne mesiac s úmyslom zaujaťJennifer Aniston? Reproduktor Beoplay A9 od spoločnosti Bang & Olufsen to dokáže bez zázračných síl a vďaka tomuto repoduktoru uvidíte mesiac tak ako nikdy predtým.

Toto je tzv. lunárny vrchol obchodného domu Selfridges Corner. Obchodný dom prišiel na trh s radom limitovanej edície produktov inšpirovaných umeleckým podpisom Daniela Arsham. Od 21. októbra sa začínala v obchodnom dome sezónna trojmesačná kampaň s názvom Future Fantasy inšpirovaná tvorbou Daniela Arshama.

Súvisiace: Ako vyzerá nový bežecký pás od start-upu Peloton za $ 4 000

Na limitované vydanie reproduktoru A9 bola aplikovaná tematika modrého mesiaca, čo bola povôdne maľba Arshama. Obraz mesiaca zobrazuje Arshamove očarovanie priestorom. Dizajn reproduktoru Beoplay A9 je doplnený bielymi dubovými nožičkami s hliníkovým rámom v striebornom tóne.

Reproduktor je príjemný na pohľad či už v pôvodnom prevedení alebo s dizajnovým vylepšením . Reproduktor má zároveň fantastické funkcie a jednoduché používanie. Jediné, čo musíte urobiť, je jemne prejsť rukou po povrchu, aby ste nastavili hlasitosť. Jednoduchým klepnutím pesničku preskočíte, prehráte a pozastavíte. Aktualizácie dizajnu a inovácie, ako je napríklad Google Assistant, umožňujú používateľom ovládať reproduktor hlasom. Vďaka vyrovnávaniu zvuku vám reproduktor poskytuje najlepší možný zvukový zážitok v každej miestnosti vášho domu.

Zdroj: Wallpaper

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.