Prispejte na vývoj vakcíny a odmeňte sa za to nezabudnuteľnou dovolenkou úplne zadarmo

Ak snívate o dovolenke na očarujúcom talianskom pobreží Amalfi, práve teraz máte unikátnu možnosť naplánovať si svoj výlet a navyše tým rovnako pomôcť aj dobrej veci. Tento týždeň totižto štyri najikonickejšie hotely v danej oblasti (Le Sirenuse v dedinke Positano, II San Pietro di Positano, Palazzo Avino v meste Ravello a Hotel Santa Caterina v Amalfi) spojili svoje sily s michelinskou reštauráciou Don Alfonso 1890, aby tak spoločne podporili výskum na vynájdenie vakcíny proti novému koronavírusu. Na to vytvoreným projektom pritom plánujú vyzbierať až 200 000 eur.

Oznámenie o vytvorení takejto iniciatívy bolo hotelmi publikované prostredníctvom sociálnej siete Instagram. Spôsob, akým sa spomínané finančné prostriedky plánujú vyzbierať, je pritom prostý. Prví štyridsiati zákazníci, ktorí na účel vývoja vakcíny venujú 5 000 eur imunologickému centru Fondazione Melanoma Onlus, získajú poukaz na trojdňový pobyt v jednom z hotelov, spojený s nezabudnuteľnou ochutnávkou vín a rôznych pokrmov pre dve osoby v legendárnej reštaurácii Don Alfonso 1890.

Apartmán v hoteli Palazzo Avino v meste Ravello s nádherným výhľadom na more.

Každý hotel venoval do daného projektu celkovo desať takýchto poukazov. Na základe získaných informácií je pritom možné konštatovať, že aj keď voľné pobyty v hoteloch Le Sirenuse a II San Pietri di Positano sú už obsadené, ešte stále je možné zažiť unikátny víkend v hoteli Palazzo Avino alebo v hoteli Santa Caterina.

Navyše hotel II San Pietro di Positano sa do projektu rozhodol zaradiť aj 30 dodatočných poukazov týkajúcich sa jeho reštauračných služieb.

Súvisiace:
Koronavírus zasiahol všetky luxusné dovolenkové odvetvia priemyslu
Tisícky amerických hotelov dnes poskytujú útočisko zdravotníckym pracovníkom

V snahe získať jeden zo spomínaných poukazov je pritom potrebné kontaktovať hotel podľa vášho výberu a potvrdiť si jeho dostupnosť. Následne je nevyhnutné previesť finančný príspevok na bankový účet imunologického centra, ktorého číslo vám poskytne hotel. Akonáhle hotel zaeviduje vašu platbu, odošle vám elektronický poukaz, ktorý si následne môžete jednorázovo uplatniť v akomkoľvek termíne po dobu nasledujúcich dvoch rokov od opätovného otvorenia hotela.

Je pritom potrebné zdôrazniť, že hotely Le Sirenuse, Palazzo Avino a Hotel Santa Caterina sú členmi poprednej marketingovej organizácie Leading Hotels of the World, zatiaľ čo hotel II San Pietro di Positano a reštaurácia Don Alfonso 1890 sú členmi súboru Relais & Châteaux.

Zdroj: Yahoo

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.