Nový predplatiteľský program spoločnosti Breitling vám umožní vyskúšať si 3 rôzne modely hodiniek za rok

Hodinky značky Breitling.

Výber hodiniek môže byť výzvou, ktorú častokrát nevyriešite ich rýchlym vyskúšaním v predajni. Pri rozhodovaní zaváži aj spôsob, akým ich chcete nosiť a k čomu ich máte v pláne nosiť. Mnoho spoločností, vrátane Manhattan Car Club alebo Rent-the-Runway, vám umožní svoje produkty pred kúpou na krátku dobu vypožičať a vyskúšať (v prípade spomínaných spoločností sa jedná o autá a módne oblečenie).

Bolo len otázkou času, kedy začne podobnú službu ponúkať nejaký výrobca hodiniek. Tým pionierom je spoločnosť Breitling, ktorá už niekoľkokrát dokázala svoje pokrokové myslenie. Nedávno teda začala svojím klientom ponúkať službu s názvom #BreitlingSelect Subscription Service, ktorá im umožňuje zobrať si niektoré z hodiniek na skúšku domov bez toho, aby boli viazaní povinnosťou ich kúpy. S touto novou službou môžu predplatitelia vyskúšať až do troch modelov hodiniek po dobu jedného roka. Po vyplnení registračného formulára a podpísaní zmluvy na webstránke Breitling.com, si budú môcť vybrať zo 60 modelov hodiniek spoločnosti, vrátane tých najpredávanejších.

Antonio Carriero, riaditeľ digitálnej a technologickej divízie spoločnosti Breitling, prezradil ich ďalšie kroky: “V najbližších mesiacoch máme v úmysle rozšíriť ponuku do 100 modelov. Budeme brať do úvahy pripomienky a návrhy našich zákazníkov a vytvoríme ponuku, ktorá bude dokonale reprezentovať ducha značky Breitling.”

Ako teda táto služba funguje? Zákazník si môže vziať domov na skúšku naraz iba jedny hodinky z ponuky #BreitlingSelect, pričom počas 12 mesiacov si takto môže vyskúšať maximálne tri modely. Najdlhšia doba výpožičky jedného modelu hodiniek je 6 mesiacov, a klient si následne môže kúpiť jedny z vyskúšaných modelov. Predplatitelia navyše zbierajú vernostné body, ktoré znižujú cenu hodiniek.

Predplatiteľský program #BreitlingSelect.

Carriero vysvetľuje, ako môže zákazník získať lepšiu cenu: “Špeciálna cena sa určuje na základe niekoľkých kritérií, ako je história zákazníka v spoločnosti Breitling, konkrétny model hodiniek, apod. Prístup k stanoveniu ceny je u každého klienta individuálny a jedinečný. Môžete si uplatniť body, ale nie len tie, ktoré ste získali prostredníctvom predplatného. Ďalšie body získavate kúpou nových hodiniek v obchode, alebo servisom vašich u nás zakúpených hodiniek.”

Dostupné budú dámske aj pánske modely hodiniek, vrátane tých s chronografom a ceny budú v rozsahu od $3500 do $6 500. No spoločnosť Breitling predpokladá, že časom sa ponuka rozšíri. Cena predplatného je $450 jednorazovo, spolu s mesačnou platbou $129. V prvom roku tak zaplatíte celkom $1 998 a ďalšie roky $1 548.

Výkonný riaditeľ spoločnosti, Georges Kern, v tlačovej správe uvádza: “Tento program je prirodzeným rozšírením našej ambicióznej digitálnej stratégie, ktorú najviac zviditeľňuje náš prosperujúci elektronický obchod a náš nový digitálny pas umožňujúci blockchain. Oboje, spolu s našimi webcastmi, menia spôsob, akým komunikujeme s našími klientmi. Týmto jedinečným predplatiteľským programom dáva Breitling absolútnu slobodu voľby svojim zákazníkom, ktorí si môžu takto vyskúšať svoje obľúbené hodinky vo svojom každodennom živote a vybrať si svojho favorita. Nejde len o podstatnú inováciu v hodinárskom priemysle, ale aj o ukážku inkluzívneho luxusného prístupu spoločnosti Breitling. “

Aj iné spoločnosti, ako napríklad Watch Gang, Wrist Mafia, Borrowed Time Watches a Watch Lending Club, požičiavajú hodinky, no spoločnosť Breitling je prvým nezávislým výrobcom hodiniek, ktorý ponúka takýto druh služby v rámci vlastného programu.

Služba #BreitlingSelect Subscription Service je dostupná online na webstránke Breitling.com. Čoskoro bude k dispozícii aj v butikoch a globálnej sieti spoločnosti, hoci presný dátum zatiaľ nie je známy.

Zdroj: Vimeo

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.