Predator Thronos Air od spoločnosti Acer je nové hracie kreslo v hodnote $14 000

Spomeňte si na bláznivé hracie kreslo s názvom Predator Thronos spoločnosti Acer, ktoré bolo verejne predstavené na najväčšej minuloročnej prehliadke spotrebiteľských technológií v Európe s názvom IFA Berlin.

1,5-metra vysoká zostava s polohovateľným sedadlom až do 140 stupňov tvorí všetko, o čo si môže profesionálny hráč zažiadať. Avšak prichádza s neuveriteľne vysokou cenou na hodnote 20 000 dolárov.

Avšak, presne o rok, na udalosti IFA 2019, spoločnosť Acer predviedla novú verziu tohto hracieho kresla, nazvanú Predator Thronos Air. Je navrhnuté tak, aby bolo cenovo dostupnejšie na úkor toho, že je o trochu menej polohovatelné. Na novom modeli hracieho kresla spoločnosti Acer, automaticky polohovatelné rameno monitora nahradilo manuálne nastaviteľné rameno. Avšak, kreslo si stále zachováva masívnu štruktúru a možnosti pripojenia troch monitorov. Vďaka tejto zmene je o 6000 dolárov lacnejšie ako originál a prichádza na trh s cenou 13 999 dolárov.

Nové kreslo Predator Thronos Air sľubuje rovnaký stupeň pohlcujúceho zážitku z hrania, aký bol možný aj u jeho predchodcu. Rovnako ako originál, obsahuje podnos na myš a klávesnicu. V sade taktiež môžeme nájsť opierku na nohy spolu s možnosťou vybavenia voliteľného držiaka na poháre, kamery a rozbočovače.

Kupujúci si ale bude musieť vybaviť toto hracie kreslo vlastným počítačom, monitormi a ďalšími zariadeniami. Spoločnosť Acer tvrdí, že hracie kreslo Thronos Air bude k dispozícii v Európe a Severnej Amerike už koncom roka.

Zdroj: Engadget

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.