Prečo je Cheval Blanc Randheli najexkluzívnejším rezortom na Maldivách

Maldivy sú doslova posiate luxusnými hotelmi a rezortmi, z ktorých každý sa snaží prekonať svojich konkurentov v kvalite služieb a jedinečnosti ponúkaných zážitkov. Avšak snáď ani jeden z nich sa nemôže rovnať rezortu Cheval Blanc Randheli, ktorý predstavuje dokonalý klenot exkluzivity a luxusu na mieru. Toto úžasné zariadenie je obklopené priezračnými tyrkysovými vodami a nachádza sa 40 kilometrov od medzinárodného letiska Malé na administratívnom atole Núnu. Do objektu sa teda môžete prepraviť hydroplánom, prípade súkromnou jachtou.

Okamžite po vykročení na bielu pieskovú pláž rezortu Vás privíta osobný komorník, ktorý Vás terénnym vozidlom odvezie priamo do luxusného obytného priestoru. A to je iba začiatok úžasného zážitku. Predstavujeme Vám štyri výhody, vďaka ktorým rezort Randheli prekonáva všetkých svojich konkurentov na Maldivách a stanovuje skutočne vysoký štandard moderného ostrovného luxusu.

Súvisiace: Ekologický rezort na Maldivách je perfektným príkladom udržateľného turizmu

Celý ostrov pre kúpele

Rezort Cheval Blanc Randheli svojim hosťom poskytuje skutočne holistický a relaxačný kúpeľný zážitok. Dôvodom je skutočnosť, že kúpeľné zariadenie tohto rezortu sa nachádza na svojom vlastnom ostrove, ktorý je od zvyšku areálu vzdialený trojminútovú plavbu loďou. Čakajú tu na Vás turecké kúpele hammam, luxusný salónik a dokonca aj meditačné centrum. Ide o jedinú destináciu na celých Maldivách, kde budete mať možnosť zažiť autentické rituály Guerlain. Hneď ako dorazíte na ostrov v tradičnej lodi dhoni, Vašu pozornosť upútajú úžasné plážové vily Orchidée. Kúpeľný bar Vám ponúkne zdravé nápoje a pokrmy, ako aj prístup do vlastného prelivového bazénu s neopakovateľným výhľadom.

Váš vlastný komorník

Od okamihu, keď Vás hydroplán vysadí v rezorte Chavel Blanc Randheli, budete mať k dispozícii služby svojho vlastného osobného komorníka. Privíta Vás pri výstupe z lietadla a predstaví Vám malé terénne vozidlo, ktorým sa následne prepravíte k svojmu plážovému apartmánu. To však zďaleka nie je všetko. Komorník Vám totiž pomôže s vybaľovaním a nakoniec balením batožiny, vďaka čomu sa budete cítiť ako gróf vo svojom panskom sídle. Váš komorník bude mať na starosti, aby ste sa v rezorte cítili ako doma a na Vaše požiadanie Vás dokonca bude zásobovať pochúťkami z kuchyne. Takáto luxusná pohostinnosť sa prejavuje aj na prístupe ďalších členov personálu rezortu a nepochybne sa zaradí medzi ďalšie neopakovateľné spomienky, ktoré si odnesiete z tohto jedinečného miesta.

12 chodov francúzskej kuchyne

Jedinečná vlajková reštaurácia ostrovného rezortu nesie pomenovanie Le 1947. Jedná sa o podnik, v ktorom sa usadíte uprostred snehobielych záclon s výhľadom na úžasnú záhradu, pričom počas obeda si budete okrem prvotriedneho jedla vychutnávať aj elegantné tóny klavíra. V tejto reštaurácii si môžete objednať večeru od pondelka do stredy – tá predstavuje neopakovateľnú dvanásťchodovú hostinu, ktorá sa obmieňa každý týždeň. Na vzniku reštaurácie Le 1947 sa podieľal celosvetovo uznávaný šéfkuchár Yannick Alléno, ktorý je ocenený troma Michelinovými hviezdami. Personál reštaurácie je mimoriadne príjemný a promptne poskytne kašmírové šály každému hosťovi, ktorému by bola počas večere zima. Názov reštaurácie je inšpirovaný neuveriteľnou zbierkou luxusných vín, ktoré sa datujú do roku 1947.

Súvisiace: 9 najzvodnejších pobrežných víl na Maldivách

Personalizácia na nosníkoch

Plážové vily rezortu Chavel Blanc Randheli sú inšpirované tradičnou kultúrou Maldív a sú plné prekvapení. Každá vila je situovaná nad hladinou vody takým spôsobom, aby poskytovala čo najlepší výhľad na okolité tyrkysové more. Stropy jednotlivých víl sú vysoké, izby mimoriadne priestorné a vankúše vyrobené tak, aby vyhovovali Vašim preferenciám. Vo veľkých spálňach sú umiestnené majestátne šatníky, kúpeľňa je vybavená luxusnou vaňou a vnútri aj na terase vily budete mať k dispozícii aj súkromnú sprchu. Luxusné prvky rezortu Cheval Blanc Randheli sú skutočne návykové, čoho dôkazom je aj súkromný prelivový bazén, ktorý dosahuje dĺžku až dvanásť metrov.

Zdroj: Grazia Middle East, The Hindu

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.