Pozrite sa na novú exkluzívnu kolekciu okuliarov značky Gucci

Ak sa na smrť nudíte, nakupovanie počas karantény nie je vôbec zlý nápad, ako sa zabaviť! Luxusná značka Gucci vám svojou novou kolekciou okuliarov na to navyše dáva dobrý dôvod. Jej výrazné a odvážne prvky sú čokoľvek, len nie obyčajné a predstavujú všetko, čo milovníci módy túto sezónu potrebujú!

Okuliare s tigrovaným vzorom.

Limitovaná edícia okuliarov prichádza v troch rôznych štýloch, z ktorých každý má na výber dve farebné prevedenia. Štvorcový rám okuliarov je dostupný v jasných odtieňoch a má oddeliteľnú retiazku, ktorá visí voľne pred uchom, čím vytvára dojem náušnice (v tvare srdca alebo s logom Gucci). Aj keď sú okuliare viacmenej rodovo neutrálne, dva modely v kolekcii pôsobia viac žensky, kým ten tretí zas maskulínne.

Okuliare s čiernym rámom.

Obal na okuliare je rovnako unikátny: ružový hodváb a červené prenosné púzdro. Každý jeden model je limitovaný na 100 kusov a je dostupný iba online na webstránke Gucci.com. Módny dom Gucci predstavil svoju novú kolekciu aj prostredníctvom reklamnej kampane, s modelkami v a pri bazéne a na pláži. Ak si želáte pridať originálny doplnok do vášho outfitu, neváhajte a siahnite po týchto okuliaroch čo najskôr!

Zdroj: Manifesto

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.