Pozrite sa na najdrahší vianočný stromček na svete v hodnote 15 miliónov dolárov

Sviatočná sezóna je už za rohom a kým niektorí z nás sa tešia na prijemný čas s rodinou , iní idú naplno s extravaganciou, akú sme doteraz nevideli. Hovoríme o luxusnom hotely na južnom pobreží španielska Marbella’s Kempinski Hotel Bahia, ktorého súčasťou je super luxusný vianočný stromček roka.

Španielsky hotel vyzdvihol tradíciu zdobenia vianočných stromčekov na úplne nový level. Svoj strom vyzdobili rozsiahlym množstvom drahokamov a tonami trblietavých ornamentov. Je dekorovaný  červenými, bielymi, ružovými a čiernymi diamantmi a visia na ňom dokonca vylepšené šperky takých značiek, ako sú Bulgari, Cartier, Van Cleef & Arpels a Chanel.

Majestátny vianočný stromček je navrhnutý módnou dizajnérkou, ktorá sa neskôr stala pekárkou Debbie Wingham a je dozdobený s tlačenými čokoládovými pávmi, pierkami, pštrosími vajíčkami a fľaštičkami parfumov z 3D tlačiarní. So všetkými týmito luxusnými okrasami je slávnostná ponuka hotelu prezentovaná na šokujúcich 11,9 milióna libier alebo 15,4 milióna dolárov podľa aktuálneho výmenného kurzu. Tento strom je najdrahším vianočným stromčekom na svete.

Luxusný hotel usporiada aj špeciálnu „Diamond and Champagne Night“ 28. decembra kde si hostia môžu vychutnať kokteil menu a exkluzívne jedlo pripravené šéfkuchárom Davidom Fernandezom. Ak si chcete užiť extravagantnú vianočnú dovolenku, viete kam ísť.

Zdroj: Yahoo

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.