Pozrite sa na 24 karátový Lux Apple AirPods od Brikk

Lux Apple AirPods – Brikk.

Ak Vaše bežné zariadenie AirPods nie je dostatočne luxusné, máme tu verziu slúchadiel od spoločnosti Apple, pokrytú 24 karátovým zlatom, ktoré túto sezónu musíte mať. Zabalené v žltom zlate, za smiešnu cenu, tieto slúchadlá dávajú nový rozmer slovu hojnosť a dostatočne dopĺňajú akýkoľvek chýbajúci luxus z Vášho života.

Za cenu 5000 dolárov sú Lux AirPods ponúkané spoločnosťou Brikk, ktorá ich ručne skladala, pozlátila a leštila, aby ich doviedla do úplnej dokonalosti. Každý jeden kus bol vyrobený s maximálnou starostlivosťou v laboratóriách tejto značky v Los Angeles v štáte Kalifornia a niekoľkých ďalších pobočkách v krajine.

Pozlátenie týchto Lux AirPodsov je prezentované s hrúbkou 3.0, túto informáciu potvrdzuje aj certifikát s testovacím záznamom o hrúbke pozlátenia osobitne pri každom jednom kuse. Tento zlatý obklad je ďalej prezentovaný ako dostatočne hrubý na to, aby AirPods nepotrebovali žiaden ďalší obal.

Súvisiace: Apple: Vzostup Tima Cooka – lídra prvej biliónovej spoločnosti v USA

Lux AirPods od Brikk sú prezentované v krásnom obale s nabíjacou skrinkou, ktorej obal nesie embosovanú značku Brikk, a káblom nežne zvinutým so zlatou charizmou.

Na výber je aj možnosť 18 karátového ružového zlata alebo 950 platinová verzia AirPodu, avšak hlavnou hviezdou je jednoznačne 24 karátová kráska od Apple. Tieto klasické Apple slúchadlá vo verzii Lux od Brikk budú dostupné od novembra.

Lux Apple AirPods – Brikk.

Zdroj: Youth Incorporated

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.