Pozrite sa do $1,6 miliónovej španielskej vily Cristiana Ronalda

Pozrite sa do $1,6 miliónovej španielskej vily Cristiana Ronalda.

Cristiano Ronaldo sa nedávno liečil v štvorizbovom rekreačnom dome v meste Marbella, ktorý je jednou z najluxusnejších nehnuteľností, aké sme kedy videli! Vila sa nachádza na španielskom pobreží Costa del Sol, v úplnej blízkosti domova svetoznámej hviezdy UFC, Conora McGregora.

Ohradená rezidencia s názvom „Superstars Cul De Sac“ je situovaná v blízkosti golfového ihriska La Resina a ponúka panoramatický výhľad na Stredozemné more. Pýši sa monolitickou štruktúrou s čistými modernými líniami a výraznou bielou fasádou, ktorá poskytuje ikonické výhľady.

Vila je vybavená vysokými stropmi a oknami až po zem. Poskytuje tak dostatok denného svetla otvoreným priestorom domu. V dvojpodlažnej budove, ktorá je prepojená plávajúcim schodiskom, tak elegantným ako zvyšok dekorácie, sa nachádzajú štyri spálne.

Taktiež sa môže pochváliť masívnym šatníkom a luxusnou kúpeľňou, ktorá sa, úprimne povedané, zdá väčšia ako v iných vilách.

Súvisiace: Ako Cristiano Ronaldo míňa svoje milióny

Ronaldov nový dom sa prispôsobil jeho vkusu, keďže je technicky veľmi vyspelý, disponuje vysoko automatizovanými systémami na riadenie svetiel, klimatizácie a zábavy.

Rozľahlá vila v sebe tiež skrýva vínnu pivnicu, súkromnú telocvičňu, kino, bohatú záhradu (dostatočne veľkú na súkromný futbalový zápas), ohnisko a vonkajší salónik. Ronaldo údajne vynaložil na jeho novú Marbellu 1,6 milióna dolárov a my sa mu vôbec nečudujeme!

Zdroj: Yahoo, SCMP

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.