Pomocou tohto veslovacieho trenažéra budete posilňovať vo virtuálnej realite

Virtuálna realita (VR) postupne preniká do rôznych oblastí nášho života. Stretli sme sa s ňou už vo videohrách a pri rekreácii, a v súčasnosti je najvyšší čas na to, aby táto technológia spôsobila revolúciu aj na trhu s fitness pomôckami.

Najvýznamnejším hráčom v tomto smere je spoločnosť Holodia, ktorá sa rozhodla pozdvihnúť fitness zariadenia na novú úroveň a spraviť ich zábavnejšími ako kedykoľvek predtým. Na trh už uviedla s virtuálnou realitou spojené stacionárne bicykle, veslovacie a eliptické trenažéry, ktoré sú vhodnou odpoveďou na dopyt po inovatívnych strojoch zo strany špičkových posilňovní 21. storočia.

Virtuálne trofeje programu Holofit.

Táto značka iba nedávno predstavila veslársky trenažér s podporou virtuálnej reality, ktorý robí z posilňovania mimoriadne zábavnú činnosť a umožňuje Vám vydať sa na dobrodružnú jazdu počas toho, ako budete naberať svalovú hmotu a spaľovať nadbytočné tukové zásoby.

Zariadenie HOLOFIT od spoločnosti HOLIDA Vám sprostredkuje rôzne kardio aktivity a pomôže Vám spevňovať svaly telesného jadra – to všetko v rámci jedinečného dobrodružstva v prostredí špičkovej virtuálnej reality.

Súvisiace: Toto zariadenie nahradí pri cvičení Vaše závažia aj trénera

Virtuálny svet postavený touto spoločnosťou sa zvykne označovať ako HOLOWORLD, pričom v jeho prostredí môžete napríklad veslovať v ľadových arktických vodách, prípadne sa zamerať na kombináciu pedálovania a pohybov ramien v podobe alternatívnej formy posilňovania.

Posilňovanie vo virtuálnom prostredí.

Spoločnosť Holodia za týmto cieľom využíva počítač Holofit pripojený k veslovaciemu trenažéru, prostredníctvom ktorého sa nadšenci fitness môžu vydať na dobrodružnú jazdu pomocou headsetu a slúchadiel.

Bojana Knezevic, generálna riaditeľka spoločnosti Holodia, k tomuto inovatívnemu konceptu povedala: „Z obyčajného fitness robíme zábavu. Ľudí ponoríme do prepracovaného virtuálneho sveta, vďaka čomu úplne zabudnú, že v skutočnosti sedia v posilňovni.“ V konečnom dôsledku je veľmi pravdepodobné, že s pomocou zariadenia HOLOFIT sa Vám konečne podarí dopracovať sa k Vašej vytúženej váhe.

Zdroj: Vrfitnessinsider

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.