Po prvýkrát vo svojej 15-ročnej histórii uvádza značka Hermès na trh pánsku vôňu

Pánsky parfém Hermès.

Značka Hermès sa v rámci svojej 15-ročnej existencie po prvýkrát obracia na pánskeho zákazníka s exkluzívnou pánskou kolínskou vodou s niekoľkými vrstvami vôní, ktorú vytvorila parfumérka Christine Nagel. Táto novinka je jednoznačne príťažlivá!

Parfém dostal meno H24 a môže sa popýšiť zmesou vôní šalvie muškátovej, vzácnej esencie z ružového dreva a narcisu a dokonca aj sclarénu, čo je syntetická molekula so zmyselnou kovovou vôňou.

Výsledkom je botanická, jarná vôňa, ktorá predstavuje nový pocit sviežosti.

Nagel sa v tlačovej správe k svojmu parfému vyjadrila: “K vytvoreniu tohoto nového parfému pre Hermès som sa musela vybrať po inej, menej predvídateľnej ceste a posunúť sa od konvenčnej drevnatej pánskej vône. Rada pracujem s vôňou surových materiálov, pričom použivam technológie, ktoré dajú voňavke inú textúru.”

Nagel sa pri tvorbe tohoto parfému inšpirovala látkami použitými v pánskych kolekciách značky Hermès. “Pri módnych prehliadkach Véronique Nichanian ma vždy fascinuje, že môžem zrakom vnímať jednotlivé textúry. Pri tvorbe H24 som myslela na ‘urbanistickú prírodu’, zrýchlený obraz malého výhonku, ktorý sa tlačí cez betón a získava tak svoj priestor na život. Tento výjav, táto životná sila, ma dojíma.”

Kolínska voda H24 je momentálne dostupná na oficiálnej webstránke spoločnosti v troch objemoch: 100ml ($105), 50ml ($80) a 15ml ($33).

Zdroj: Hermès

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.