Patek Philippe už túto jeseň predstaví svoju doteraz najväčšiu špeciálnu výstavu hodiniek

Piata veľkolepá výstava výrobcov hodiniek sa bude konať od 28. septembra do 13. októbra.

Spoločnosť Patek Philippe oficiálne oznámila, že ich piata výstava s označením “Watch Art Grand Exhibition” sa bude konať v Singapure od 28. septembra do 13. októbra. Naposledy výrobca hodiniek uskutočnil takúto výstavu Grand Exhibition pred dvoma rokmi v New Yorku a táto udalosť dosiahla taký kultový štatút medzi zúčastnenými, že ľudia o nej ešte stále hovoria aj v súčasnosti. Patek Philippe tiež usporiadala výstavy v Londýne (2015) Mníchove (2013) a Dubaji (2012). Singapurské vydanie však nesmie serióznym zberateľom a nadšencom hodiniek značky Patek Philippe uniknúť, nakoľko táto výstava bude zatiaľ najväčšou exhibíciou tohto výrobcu hodiniek.

Vreckové hodinky Patek Philippe pre Ráma V – Kráľa Siamu.

Výstava bude obsahovať 10 tematických miestností s rozlohou 1800 metrov štvorcových, kde sa hostia môžu úplne ponoriť do sveta hodiniek značky Patek Philippe. Pre hostí z Ďalekého východu to bude príležitosť zažiť historické salóny tejto značky nachádzajúce sa na Rue du Rhône, výrobu v Plan-les-Ouates a taktiež múzeum hodiniek Patek Philippe. Od medzinárodných múzeí, ako aj od zberateľov hodiniek Patek Philippe, budú vypožičané historické kúsky.

Môžete sa tešiť na tú najlepšiu hodinársku výrobu spoločnosti Patek Philippe počas rokov, v kúskoch ako napríklad Ženevské vreckové hodinky zobrazujúce prístav Canton, ktoré boli uvedené na čínsky trh okolo roku 1830, dvoje vreckové hodinky, ktoré kedysi patrili kráľovi Rámovi V zo Siamu (moderné Thajsko), prvé náramkové hodinky s večným kalendárom z roku 1925, cloisonné smaltované kupolové stolové hodiny „Tropical Island“, ako aj moderné stolové hodiny vytvorené v roku 2015, na oslavu 50. výročia nezávislosti Singapuru.

Stolové hodiny Patek Philippe Thai Ornaments.

Výstava sa zhoduje s 200. výročím Singapuru. Krajina bola založená v koloniálnych časoch britským štátnikom – sirom Stamfordom Rafflesom v roku 1819, ako obchodné miesto spoločnosti British East India Company. Na oslavu výstavy a výročia bude predstavených niekoľko hodiniek v limitovanej edícii, spolu s niektorými hodinkami zo série Rare Handcrafts od značky Patek Philippe.

Súvisiace:
Investovanie do klasických hodiniek sa oplatí
Prečo elektronický predaj nie je vhodný pre luxusné hodinky značky Patek Philippe

Ak snívate o tom, že by ste sa ku hodinkám chceli dostať, radšej si zarezervujte Váš let do Singapuru čím skôr. A keď tam už budete, zvážte vyskúšanie nového hotela Six Senses navrhnutého Anouskou Hempel v čínskej štvrti Singapuru, ktorý predstavuje prvú mestskú pobočku tejto luxusnej hotelovej značky. A uistite sa, že si spravíte rezerváciu v uznávanej reštaurácii Juliena Royer – Odette, ktorá sa nachádza v Národnej galérii v Singapure – kde je tiež umiestnená jedna z najväčších zbierok umenia v juhovýchodnej Ázii.

Patek Philippe Star Caliber 2000.
Prvé náramkové hodinky s večným kalendárom od Patek Philippe.

Zdroj: The Hour Glass, Watchesbysjx

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.