Patek Philippe predstavuje 3 nové modely ženských hodiniek vo svojej kolekcii Twenty~4

3 dámske modely hodiniek značky Patek Phillippe.

Ak ste ich nekúpili ako valentínsky dar pre svoju milovanú, pravdepodobne máte smolu. No len pár žien by sa sťažovalo, ak by dostalo na Valentína oneskorený darček v podobe hodiniek značky Patek Philippe. Tento švajčiarsky výrobca hodiniek práve pridal do svojej nedávno vylepšenej kolekcie s názvom Twenty~4 tri nové modely: z 18-karátového ružového zlata a s čokoládovo hnedým ciferníkom v tvare obdĺžnika za $44 947, oceľový model s olivovo-zeleným okrúhlym ciferníkom za $27 796 a posledný model rovnakého tvaru ako druhý menovaný, ale z 18-karátového ružového zlata a s ciferníkom ružovo-zlatej farby za 48 495 dolárov.

Kolekcia Twenty~4, ktorá debutovala v roku 1999, bola prvou kolekciou značky Patek Philippe určenou pre ženy. V tom čase mali hodinky výhradne obdĺžnikový tvar púzdra a quartzový strojček. V roku 2018 sa spoločnosť opäť rozhodla zamerať svoju pozornosť na ženy a osviežila svoju kolekciu modelom s okrúhlym púzdrom a s automatickým pohonom, ktorý prišiel na žiadosť žien, ktoré sa dožadovali lepšieho mechanizmu.

Patek Philippe Ref. 4910/1201R-001.

Minulý rok predstavila značka Patek Philippe model hodiniek Ref. 4910/1201R-001 s arabskými číslicami na ciferníku. Tento model je ďalej ozdobený dvomi vertikálnymi radmi sedemnástich čistých diamantov s farbou Top Wesselton. Ich indexy a ručičky sú z ružového zlata a s luminiscenčnou úpravou, zatiaľ čo ich náramok bol ručne vyleštený.

Tento model môžete pokojne považovať za ukážku zlatého štandardu značky Patek, ktorý uplatňujú aj na hodinky s najmenej zložitým mechanizmom.

Patek Philippe Twenty~4 Ref. 7300/1200A.

Čo sa týka dvoch nových automatických modelov s okrúhlym tvarom púzdra, oba majú kaliber 324 S C a samonaťahovací mechanizmus, ktorý je vidieť vďaka zadnej strane púzdra zo zafírového kryštálu. Oceľový model disponuje ciferníkom z 18-karátového bieleho zlata, s arabskými číslicami a ručičkami s luminiscenčnou úpravou, ako aj rámom dátumovníka z 18-karátového bieleho zlata. Je doplnený 160 bielymi diamantmi osadenými do dvoch striedavo usporiadaných radov na lunete.

Na leštenom náramku je tiež nové patentované sklopné zapínanie, ktoré je zabezpečené celkovo štyrmi nezávislými úchytmi – čo je asi ich najdôležitejší prvok, pretože určite nechcete, aby vám tieto hodinky skĺzli zo zápästia.

Súvisiace: Richard Mille predstavil dámske hodinky z bielej keramiky za $ 180 000

Verzia z ružového zlata má rovnaký zabezpečovací systém a diamantmi osadenú lunetu, no ich arabské číslice a ručičky sú z 18-karátového ružového zlata, takže ladia s náramkom a púzdrom.

Patek Philippe, PP-7300/1200R_011_DET

Zatiaľ čo oceľ je voľbou predovšetkým u mužov, ženy preferujú svoje hodinky v zlatom prevedení. Model Ref. 7300/1200R Automatic z ružového zlata bude pravdepodobne verným spoločníkom tých, ktorí si môžu dovoliť nosiť hodinky z kolekcie Twenty~4 každý deň.

Zdroj: Patek Philippe

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.